Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Witam na forum jestem nowy ale wiedze mam wiekszą niż niejeden z was
Lubie wódeczke ogóreczki i spalić wąsa, MMA uprawiam od dziecka, większość osob z którymi walczyłem nie żyje (każdą ostrzegałem przed pojedynkiem).
Mam nadzieje wymienić tutaj troche błyskotliwych spostrzeżeń, a jak będziecie równymi ziomeczkami to może nawet podziele się z wami moją wiedzą MMA nabytą przez lata w terenie i ciemnych ulicach Łazarskiego.

Pozdro600
Cześć Kaczka.
 
Witam.
Adrian Tyszanin zamieszkały w Katowicach. Pierwszy kontakt z mma na dyskietkach z fragmentami pierwszych gal UFC (jakość obecnie określana mianem "nakręcono ziemniakiem"), ale i tak to było coś niesamowitego. Później gale KSW (na długo przed "cyrkiem") oglądałem jeszcze na stronie Orange. Od kilku lat śledzę gale UFC. W czasie studiów bardzo, ale to bardzo krótki epizod z BJJ w Bastionie. W skrócie - leniwy amator mma z kanapy.
 
Witam.
Adrian Tyszanin zamieszkały w Katowicach. Pierwszy kontakt z mma na dyskietkach z fragmentami pierwszych gal UFC (jakość obecnie określana mianem "nakręcono ziemniakiem"), ale i tak to było coś niesamowitego. Później gale KSW (na długo przed "cyrkiem") oglądałem jeszcze na stronie Orange. Od kilku lat śledzę gale UFC. W czasie studiów bardzo, ale to bardzo krótki epizod z BJJ w Bastionie. W skrócie - leniwy amator mma z kanapy.
Dlaczego tak późno trafiłeś do tego kurwidołku?
 
Jest to w ogóle możliwe? @Dzihados @Grzechu ?
120x120, 30s na 10 dyskietkach spakowane w jeden plik ;) cos w ten desen heheh

Pamietam jak na windows 3.11 czy tam 3.12 weszly sterowniki do mojej karty video do ogladania mpegow. 386DX40MHz z 4MB ram, i kolega na dyskietkach wlasnie przyniosl jakies 30s tanczacej babki, rozmiar ~1/10 ekranu (640x480), a mimo to na mojej maszynie to byl komiks, ale i tak sie jaralismy: film na komputerze!
 
Dlaczego tak późno trafiłeś do tego kurwidołku?
Stronę odwiedzam regularnie, po prostu dziś przemogłem lenistwo.
Jest to w ogóle możliwe? @Dzihados @Grzechu ?
A na floppkach były "fragmenty" czyt. poddania lub KO.
KgEeTi.gif
 
Siema! Nawet nie wiedziałam, że taki tu jest zwyczaj :) Nazywam się Monika, jestem z Olsztyna, śledzę MMA od kilku lat dzięki Mamedowi czy Joasi, którzy w tym samym mieście mieszkają i tu rozwijały się ich kariery. Również w tym mieście działa klub Berkut Arrachion Olsztyn i tak się stało, że z od 2 lat też rekreacyjnie na ich hali trenuję. Śledzę gale UFC oraz KSW a także te mniejsze gdy walczą Polacy bądź koledzy klubowi, żaden ze mnie znawca, ale jak na kobietę wiem dużo więcej niż przeciętna baba o tym sporcie walki. :) Wkręciłam się do tego stopnia, że piszę magisterkę w temacie mieszanych sportów walki. Czytam mmarocks, chociaż nie udzielam się w komentarzach czy na forach, wolę porozmawiać i wymienić opinie niż skazać się na pożarcie hejterom. :) Pozdrawiam wszystkich!
 
Siema! Nawet nie wiedziałam, że taki tu jest zwyczaj :) Nazywam się Monika, jestem z Olsztyna, śledzę MMA od kilku lat dzięki Mamedowi czy Joasi, którzy w tym samym mieście mieszkają i tu rozwijały się ich kariery. Również w tym mieście działa klub Berkut Arrachion Olsztyn i tak się stało, że z od 2 lat też rekreacyjnie na ich hali trenuję. Śledzę gale UFC oraz KSW a także te mniejsze gdy walczą Polacy bądź koledzy klubowi, żaden ze mnie znawca, ale jak na kobietę wiem dużo więcej niż przeciętna baba o tym sporcie walki. :) Wkręciłam się do tego stopnia, że piszę magisterkę w temacie mieszanych sportów walki. Czytam mmarocks, chociaż nie udzielam się w komentarzach czy na forach, wolę porozmawiać i wymienić opinie niż skazać się na pożarcie hejterom. :) Pozdrawiam wszystkich!
Fajne fotki. Pozdro
 
Ostatnio mówi się, że Jaroty już są gorsze ale to fakt, zatorze to banda Sebków i Januszy :fjedzia:
 
Siema,

Paweł z Łodzi choć urodzony w Radomsku. SW ogarniam (albo i nie xD) od jakiś 3 lat z przerwami (spowodowanymi lenistwem i ciągłym shin split, którego nie mogę zaleczyć) Głównie pasjonat boksu i mma. Swoją drogą w Łodzi z boksem jest straszna bieda. Mam nadzieję stać się częścią tego znienawidzonego ponoć przez niektórych forum :D
 
Próbowałeś podpierdolić kolegów na komendzie? Ponoć szybko można sobie zasłużyć na to miano w ten sposób, nie dziękuj!

Chodzę tam co najmniej raz w tygodniu. No i jem mięso. No i biję się bo się kurwa lubię bić
 
Back
Top