Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Gdy nowa dziewczyna pojawia się na cohones:

2_82942.JPG
 
pardon, hamowanie się nie jest moją najmocniejszą stroną :evil:
Oo, to świetnie, bo ja też jestem niepohamowany :evil: W sumie to nie mam żadnych zahamowań :lizoremotmaly2:
Każdy jest. Całe forum to Kaczka :mamed:
Może zacznijmy się ujawniać, to się okaże, że na forum jest max. 10 osób. Tu @kaczka41 ciule a @straszny_raptor to moje szczytowe osiągnięcie, najambitniejsze multikonto, piszę stąd tylko, gdy jestem trzeźwy, w dobrej kondycji psychofizycznej i nie swędzą mnie jaja.
 
Dobra, mniejsza o to.

Czarny pasior, a jeszcze Oplot! ??:benny::benny:
Wpadnij do tematu powitalnego (patrz moja sygna) i opisz nam swój przypadek.
Yo

Witam wszystkich.
Miałem być to jestem i jest mi miło, że mogę dołączyć się do rozmów. O co chodzi z tym Oplotem znaczy, że młody jestem ;) ? A czemu czarny pas? Bo zarejestrowałem się na forum pare lat temu czasami coś napisałem ale generalnie tylko czytałem. Teraz na dobre się udzieliłem bo do szewskiej pasji doprowadziły mnie niektóre komentarze po wygranej Conora nad Diazem...
 
Witam wszystkich.
Miałem być to jestem i jest mi miło, że mogę dołączyć się do rozmów. O co chodzi z tym Oplotem znaczy, że młody jestem ;) ? A czemu czarny pas? Bo zarejestrowałem się na forum pare lat temu czasami coś napisałem ale generalnie tylko czytałem. Teraz na dobre się udzieliłem bo do szewskiej pasji doprowadziły mnie niektóre komentarze po wygranej Conora nad Diazem...
I o to w tym temacie chodzi!
Więc @Moooniaa i @missDirector :
Do garów!
:cohon:
 
Założyłeś(aś) konto?
Jesteś tu nowy(a)?
Młody(a), a zdziwiony(a)?

Bądź tak miły(a) i nim zaczniesz spamować na tym forum, po prostu przywitaj się.
Konto założyłem dawno,nowy nie jestem,młody tym bardziej,ale @kaczka41 prosił to się przywitam.
Witajcie. :beer:
@missDirector,jesteś w moim wieku,ale ząb czasu nas nie naruszył :lizoremotmaly2:
 
Back
Top