Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Co spowodowało, że zalozylas konto? Bo to, że czytasz od wielu lat, to wiadome

CroCop i Gina Carano byli powodami mojego zainteresowania mma już lata temu, ale tak na poważniej siedzę w tym dopiero od ufc196, więc świeżak totalny. Pochłonęło mnie to jakoś i chciałabym wiedzieć coraz więcej, świadomiej kształtować opinię i być na bieżąco. Tyle :)
 
CroCop i Gina Carano byli powodami mojego zainteresowania mma już lata temu, ale tak na poważniej siedzę dopiero od ufc196, więc świeżak totalny. Pochłonęło mnie to jakoś i chciałabym wiedzieć o coraz więcej, świadomiej kształtować opinię i być na bieżąco. Tyle :)
Przyzwyczaj się, że to forum jest specyficzne (ale w pozytywnym sensie) :D
 
Proszę się odstosunkować od @Moooniaa
+1
Jakoś się do dziewczyny sporo osób dojebuje niepotrzebni
CroCop i Gina Carano byli powodami mojego zainteresowania mma już lata temu, ale tak na poważniej siedzę dopiero od ufc196, więc świeżak totalny. Pochłonęło mnie to jakoś i chciałabym wiedzieć o coraz więcej, świadomiej kształtować opinię i być na bieżąco. Tyle :)
To raczej źle trafiłaś. Tu tylko hej, stuleja, ew.stare pryki :kis:
 
CroCop i Gina Carano byli powodami mojego zainteresowania mma już lata temu, ale tak na poważniej siedzę w tym dopiero od ufc196, więc świeżak totalny. Pochłonęło mnie to jakoś i chciałabym wiedzieć coraz więcej, świadomiej kształtować opinię i być na bieżąco. Tyle :)
No to trafiłaś idealnie. Welcome and enjoy! :batman:
Od fachowości to mam podcasty Rogana i analizy Hardego, ale tu na pewno też się czegośtam dowiem :)

Haha, jeszcze JRE słucha. Nice.
 
CroCop i Gina Carano byli powodami mojego zainteresowania mma już lata temu, ale tak na poważniej siedzę w tym dopiero od ufc196, więc świeżak totalny. Pochłonęło mnie to jakoś i chciałabym wiedzieć coraz więcej, świadomiej kształtować opinię i być na bieżąco. Tyle :)
Fanka McGregora, prawidłowo huehue
 
Od fachowości to mam podcasty Rogana i analizy Hardego, ale tu na pewno też się czegośtam dowiem :)
Napisz jeszcze dlaczego twój ulubiony zawodnik, to akurat :cowboy: (tylko ten biały, nie czarny czy tam żółty)

BTW zawsze jak zerknę na gifa z tym KO Edsona, to słyszę jak Rogan się wydziera "KNOCKOUT!!!" - też tak macie?
 
Fanka McGregora, prawidłowo huehue

Ryży spoko jest, ale bardziej do tego pana mnie ciągnie ;P
20160224053214_McGregor_Diaz19.JPG
 
Back
Top