One- temat na żywo każdej gali

kiedyś tez tak mogłem ale na starość ciężko mi się skupić oglądając pare rzeczy:awesome:

oglądasz w niedziele rizin?
Możliwe, zależy czy się wyśpię ale będzie ciężko, musiałbym chyba sobotę dzień przespać i oglądać ciągiem, nie odpowiada mi że te one jest w amerykańskich godzinach
 
Screenshot_2023-09-29-07-02-19-963_com.google.android.youtube.jpg

Jak już przy temacie gówno gal no to to jest akurat gówno karta od w chuj dawna, ale walki znając życie nie zawiodą.
 
@yonigga chyba mi się coś pojebało w rozkładzie jazdy na weekend i dopiero mnie olsnilo, dziś jest one amerykańskie i bkfc, w sobotę nie ma nic co ja oglądam a w niedzielę rano Rizin? Jeśli tak to będę napewno Rizin oglądał
 
Wczoraj przysnalem chwilę po rozpoczęciu bkfc i teraz nadrabiam one nie znając wyników a wy ogladliscie już?
 
Wkurwia mnie to trochę bo oglądam tych Azjatów ze świadomością że nie będą mieli okazji nigdy zweryfikować naszych zawodników.

A oni tam kurwa gówno zarabiają więc stać KSW, tyle że oni by wysadzili gwiazdy KSW.
 
Wkurwia mnie to trochę bo oglądam tych Azjatów ze świadomością że nie będą mieli okazji nigdy zweryfikować naszych zawodników.

A oni tam kurwa gówno zarabiają więc stać KSW, tyle że oni by wysadzili gwiazdy KSW.

No już kiedyś przyjechał 39-letni Ryuta Sakurai z rekordem 20-15-5... :jjsmile: :lesnarhappy:
 
Back
Top