Niezwykle dobry wynik sprzedaży PPV gali z udziałem Dillona Danisa i Logana Paula

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
dillon-danis.jpg


Gala z udziałem Dillona Danisa i Logana Paula, osiągnęła niezwykle dobry wynik sprzedaży PPV. Według źródeł, sprzedano ponad 1 milion subskrypcji PPV, która kosztowała 20 funtów dla fanów z UK oraz 54.99 dolarów dla fanów z USA.

Dillon Danis, przyjaciel Conora McGregora oraz sparingpartner byłego podwójnego mistrza UFC, wrócił do akcji po wieloletniej przerwy od startów, aby zmierzyć się w ringu bokserskim z popularnym YouTuberem, Loganem Paulem. Danis po fatalnym występie przegrał z Paulem przez dyskwalifikację. W kolejnej walce wieczoru inny popularny YouTuber, KSI, zmierzył się z Tommym Furym, z którym przegrał przez decyzję sędziowską.

Jak donosi HappyPunch, gala osiągnąć sprzedaż 1.3 miliona subskrypcji PPV. Transmisja dla brytyjskich fanów kosztowała 19.99 funtów, a dla amerykańskich fanów kosztowała 54.99 dolarów.





Danis przed walką prowokował Paula publikując liczne zdjęcia jego partnerki, która zresztą pozwała go za ataki w mediach społecznościowych więc to nie koniec konfliktu Danisa z Loganem Paulem i jego narzeczoną. Grappler zapowiedział, że teraz chce zmierzyć się z Paulem w MMA, tak jak zresztą umawiali się przed walką w boksie. Danis mimo fatalnego występu w ringu zyskał na pojedynku ogromną liczbę fanów i to prawdopodobnie za sprawą jego promocji walki gala osiągnęła tak dobrą sprzedaż transmisji PPV. Przyjaciel McGregora jest przekonany, że jego przyszłość jest w oktagonie UFC i wierzy, że wkrótce podpisze także kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

 
To chyba mcgregor boty wykupił żeby Dildonowi smutno nie było.

A na poważnie to. Ja nie wiem kto chciałby płacić za takie gówno, w MMA to jeszcze ok bo widowisko, ale płacić za boks amatorów mając tyle normalnych wydarzeń sportowych to mi się w palę nie mieści.
 
To tylko pokazuje w jak spierdoloną stronę zmierza ten świat. Przecież nawet w bitce 2 żuli pod Jubilatem jest więcej dramaturgii i fajerwerków :matt:
 
To chyba mcgregor boty wykupił żeby Dildonowi smutno nie było.

A na poważnie to. Ja nie wiem kto chciałby płacić za takie gówno, w MMA to jeszcze ok bo widowisko, ale płacić za boks amatorów mając tyle normalnych wydarzeń sportowych to mi się w palę nie mieści.
To szybciutko na powiększanie pały się zapisz, wkrótce będzie tego syfu dużo więcej :deniro:
 
To tylko pokazuje że to w co wierzyliśmy na temat Ameryki, jaka wspaniała i w ogóle, gówno prawda. Syf i chujnia
 
no co się dziwić to jest worldwide, jakby fame mma tak działało to też takie wyniki by kręcili jak w samej Polszy maja 500 tyś
 
Spokojnie, nie ma się czym podniecać, w innych krajach było dużo taniej, u nas np. za 24,98 złotego PPV+miesiąc subskrypcji (DAZN).
 
Back
Top