Newsy MMA Userów

Kurdebele sory za spam. Ale czemu mi się nie lądują wrzutki z Twittera na telefonie? Przeglądarka chrome, do wczoraj było wszystko ok...

mi tez się nie ładują a na kompie przeglądam

Coś jest na rzeczy, odkąd Elon przejął to różnie z tym bywa, uciążliwe też przy newsach. Moim zdaniem to odpowiedź na jego nawoływania, że nie będzie tak łatwo "dzielić się" treściami poza X.
 
Coś jest na rzeczy, odkąd Elon przejął to różnie z tym bywa, uciążliwe też przy newsach. Moim zdaniem to odpowiedź na jego nawoływania, że nie będzie tak łatwo "dzielić się" treściami poza X.
Czyli w najgorszym wypadku zostaną sceeny (foto) a najbardziej straci temat na Cohones... Tanio skóry nie sprzedam (wideo)
:benny: :confused:
 
Yup. Ostatnio było tak, że w ogóle się nie ładowały wpisy z X, ale może to się zaraz też zmieni.
Teraz to trzeba kliknąć w starsze TT
Screenshot_2023-12-16-11-54-13-091~2.jpg

Co nie jest zbytnio wygodne jak ktoś wrzuci kilka czy kilkanaście, a nie wiadomo co tam jest, czyli strata czasu bez tego podglądu... bo nawet nie wiadomo czy się już jego oglądało wcześniej jak się nie dało like'a...
A na WhattsApp działa podgląd
Screenshot_2023-12-16-12-14-09-720~2.jpg

:zakręcony:
:siara:
 
Last edited:
Teraz to trzeba kliknąć w starsze TT
View attachment 86899
Co nie jest zbytnio wygodne jak ktoś wrzuci kilka czy kilkanaście, a nie wiadomo co tam jest, czyli strata czasu bez tego podglądu... bo nawet nie wiadomo czy się już jego oglądało wcześniej jak się nie dało like'a...
A na WhattsApp działa podgląd
View attachment 86901
:zakręcony:
:siara:
Dokładnie tak jak mówisz. Świetna sprawą było to że wyświetlał się podgląd. Teraz w każdy trzeba klikać, a nie kiedy są to tematy które mnie nie interesują.
Gdyby coś, ktoś, jakiś pomysł będę wdzięczny :gabi_much_love:
 
Dokładnie tak jak mówisz. Świetna sprawą było to że wyświetlał się podgląd. Teraz w każdy trzeba klikać, a nie kiedy są to tematy które mnie nie interesują.
Gdyby coś, ktoś, jakiś pomysł będę wdzięczny :gabi_much_love:
Jak tak będzie dalej to chyba będziemy musieli robić screeny (foto) a do wideo: screen (podgląd), a później dopiero wklejać link...
:siara: :roberteyeblinking:
 
Czyli w najgorszym wypadku zostaną sceeny (foto) a najbardziej straci temat na Cohones... Tanio skóry nie sprzedam (wideo)
:benny: :confused:
Albo zapisujesz i wrzucasz na YouTube'a, jeśli to jakiś filmik :D właśnie też śmigam w poszukiwaniu ciekawostek, a tu cały czas, że się wpis ładuje.
 
Albo zapisujesz i wrzucasz na YouTube'a, jeśli to jakiś filmik :D właśnie też śmigam w poszukiwaniu ciekawostek, a tu cały czas, że się wpis ładuje.
Tylko YT może też blokować np. na przemoc, muzykę, czy inne obostrzenia, brak zgody UFC itp. bo TT był w tym temacie mniej wrażliwy. Oby to tylko chwilowo potrwało. :boss:
 
Screenshot_2023-12-16-20-20-14-880~2.jpg



Czyli najpierw problemy z TT (X) teraz przegrywa Czarek z Turkiem z Dagestanu, czyli na razie nie za dobra ta Sobota...
:siara:
 
zadyma seana z dpd, macie więcej materiałów?

Widziałem na insta z innej kamery. Sezon mu łokci z góry nadwadzal. Śmiesznie bo jak UFC ich pokazywało to dpp gadał coś do Szona i on się wkurzył i odwrócił do niego po czym kamera zaczęła pokazywać kogoś innego. Ominęli najlepszy moment :lol:
Kto w ogóle ich posadził obok siebie???
 
  • Like
Reactions: J.K
Widziałem na insta z innej kamery. Sezon mu łokci z góry nadwadzal. Śmiesznie bo jak UFC ich pokazywało to dpp gadał coś do Szona i on się wkurzył i odwrócił do niego po czym kamera zaczęła pokazywać kogoś innego. Ominęli najlepszy moment :lol:
Kto w ogóle ich posadził obok siebie??
Anik chyba mówił że mają nagranie i pokażą później :d
 
Back
Top