Newsy MMA Userów

O to chodzi w tym systemie, żeby nie było punktów za rundę :lol:

Co do pytania, nie jest równa
Wiem, że nie punktują. W ONE oceniają walkę w całości, ale gdyby tym systemem oceniali każdą rundę z osobna i potem sumowali ilość zwycięskich rund dla każdego z zawodników też mogłoby być ciekawie.
 
Wiem, że nie punktują. W ONE oceniają walkę w całości, ale gdyby tym systemem oceniali każdą rundę z osobna i potem sumowali ilość zwycięskich rund dla każdego z zawodników też mogłoby być ciekawie.
Ja tam w sumie wolę jak całą oceniają. Wyniki bardziej ,,naturalne"

Tym mniej splitów i rund które sędziowie oceniają rzutem monetą tym lepiej
 
rozpiska na przyszly piatek
1683896901946.png

1683896841278.png


a dzis bkfc 42
 

Nic odkrywczego. Współczuję ludziom, którzy oglądali to na żywo. Jakby była jeszcze ta trzecia walka to pewnie skończyło by się około 1 w nocy. Podczas poprzednich gal przebiegało to bardziej dynamicznie. Zazwyczaj było krótkie studio przed galą. O 19.20 były 2 albo 3 bez przerw walki. Potem otwarcie gali. Szybkie studio. Jedna walka. Trochę dłuższe studio. 2 walki pod rząd. Znowu 15 minut studia, na odlanie się czy zrobienie szamy. 2 walki. Dłuższe studio i dwie główne walki wieczoru. Nie jestem fanem tego co robiło ACA, czyli walka po walce, bo trudno wysiedzieć te 4-5 godzin na miejscu, ale tutaj to z tymi przerwami przegieli palę.
 
Mistrz Polski, wicemistrz europy w federacji Gamma, Marcin Błaziak z rekordem 64-8 na almmie doznał ciężkiej kontuzji i nie ma pieniędzy na operacje oraz dalsza rehabilitacje.
1684153524290.png
 
Mistrz Polski, wicemistrz europy w federacji Gamma, Marcin Błaziak z rekordem 64-8 na almmie doznał ciężkiej kontuzji i nie ma pieniędzy na operacje oraz dalsza rehabilitacje.
View attachment 66121
Zdrowia dla chłopa, ale kurde, ponad 70 walk stoczonych, a on dalej o pietruszkę walczy, a później problemy w tego typu sytuacjach. Jeżeli chcesz startować regularnie w zawodach i mieć pod to dostosowany tryb życia to idziesz na zawodostwo, a nie się bawisz w amatorkę.
 
Back
Top