Newsy MMA Userów

Ja wg uważam, że typowa wiedza Mroza ad MMA jest przeciętna, ale jesli chodzi o aspekt dziennikarski (prowadzenie wywiadow, zadawanie niewygodnych pytan, dociekliwosc, uzyskiwanie informacji) jest naprawde dobry.

Mrozu mistrz dziennikarstwa, ale komentatorka mega słaba, ale pamietajmy ze to byl jego debiut i to w nielatwej organizacji jaka jest ONE FC, w polskiej poszloby mu lepiej, @Dominik Durniat zadebiutowal jako komentator w jakiejs polskiej organizacji z tego co kojarzę.
 
Last edited:
O ile UFC to polska organizacja:robertmakeup:
Mrozu mistrz dziennikarstwa, ale komentatorka mega słaba, ale pamietajmy ze to byl jego debiut i to w nielatwej organizacji jaka jest ONE FC, w polskiej poszloby mu lepiej, @Dominik Durniat zadebiutowal jako komentator w jakiejs polskiej organizacji z tego co kojarzę.
Durniat z tego co pamiętam, debiutował jako komentator Slugfestu, który później był retransmitowany na antenie TVP3 Poznań.
 
Luke Thomas analizuje wszystkie kłamstwa i obelgi Danki w stronę Kryśki









----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Last edited:
Dowód na to, że po tym jak Zuffa kupiła Strikeforce od razu spadły wypłaty dla zawodników w tej organizacji. Ogólnie na tym koncie jest sporo ciekawych smaczków.



Robbie klasa. Wywiad po walce.

 
Last edited:
EBMq7kYUcAAhAx9
 
Skończy się na rewanżu z Jankiem, a Jon zawalczy z Cormierem :(

Mam wrażenie, że UFC BARDZO chce znaleźć jakiegoś rywala dla Janka, byle to nie był Jones. Wszystkie inne opcje po kolei upadały, zdawało się że powoli zostają postawieni pod ścianą...

I wtedy, cały na biało, wpie*dala się Gustaffson...
:siara:
 
Mam wrażenie, że UFC BARDZO chce znaleźć jakiegoś rywala dla Janka, byle to nie był Jones. Wszystkie inne opcje po kolei upadały, zdawało się że powoli zostają postawieni pod ścianą...

I wtedy, cały na biało, wpie*dala się Gustaffson...
:siara:
Jak pokona Gustaffsona to może myśleć o Jonesie. Niech się rewanżuje tym z topu jak nie z tym czarnym Czubakiem. W sumie to dobra walka. Bo stara gwardia zalicza regres. Zobaczymy czy Janek jest wstanie skorzystać na regresie Maulera co dało by podstawy by sądzić iż jest wstanie skorzystać na spadku formy Jonesa.
 
Mam wrażenie, że UFC BARDZO chce znaleźć jakiegoś rywala dla Janka, byle to nie był Jones. Wszystkie inne opcje po kolei upadały, zdawało się że powoli zostają postawieni pod ścianą...
UFC pod ścianą? Ja mam wrażenie, że Janek od samego początku nie był nawet brany pod uwagę. Dlatego też zestawili Reyesa z Weidmanem. Teraz tylko czekają na rozstrzygnięcie walki DC z Miociciem.

Czy tylko mi się wydaje, że teraz to Janek jest postawiony pod ścianą?
SAM MYŚLAŁEM, ŻE KOLEJNY POJEDYNEK STOCZĘ Z DOMINICKIEM REYESEM LUB ANTHONYM SMITHEM. JEDEN JUŻ MA WALKĘ, DRUGI NIE CHCE WALCZYĆ DO KOŃCA ROKU. CHCIAŁBYM JESZCZE RAZ ZAWALCZYĆ W TYM ROKU, A TEŻ NIE CHCĘ, BY BYŁ TO KTOŚ Z DOŁU RANKINGU. – ZAPOWIADA BŁACHOWICZ.
 
Mam wrażenie, że UFC BARDZO chce znaleźć jakiegoś rywala dla Janka, byle to nie był Jones. Wszystkie inne opcje po kolei upadały, zdawało się że powoli zostają postawieni pod ścianą...

I wtedy, cały na biało, wpie*dala się Gustaffson...
:siara:
O co chodzi z tym cały na biało?
 

- Borys mówi że będzie chciał zejść do 70kg, ale się okaże jak pogada z dietetykiem, ale już zmniejszył kaloryczność diety
- Promuje zielsko CBD, nigdy nie czuł się lepiej
- Uważa że Marian pokona Normana
- Wspierającym Borysa można zostać za 14,99zł/miesiąc
- Po zakończeniu kariery ma zamiar dalej prowadzić kanał żeby mieć z niego kasę na podróże
 
Back
Top