Newsy MMA Userów

Akcent jak u Krzysia Jotki
Mordo Macedo gdyby nie bogaty tatus to by zapierniczala na plantacji gdzies u Da Silva w Amazoni...
Nie wiem dlaczego ona sie znalazla w UFC a taki Newell nie moze przeciez to jest kpina dla prawdziwych sportowcow.

A na insta sprawdzales jaka Beata forme prezentuje moim zdaniem najlepsza ze wszystkich Polek w mma nie liczac Anieli Bogusz xD
 
Mordo Macedo gdyby nie bogaty tatus to by zapierniczala na plantacji gdzies u Da Silva w Amazoni...
Nie wiem dlaczego ona sie znalazla w UFC a taki Newell nie moze przeciez to jest kpina dla prawdziwych sportowcow.

A na insta sprawdzales jaka Beata forme prezentuje moim zdaniem najlepsza ze wszystkich Polek w mma nie liczac Anieli Bogusz xD
:travolta:
 
Polka wygrywa debiut w UFC przed czasem ale na mmarocks ciii bo się wyda. Widać nie jest aż taka "Polska" jak Lipski czy Macedo....:no no:



Macedo :mjsmile:

To ta co byla znana z tego, ze kolegowala sie z Poznaniakami?

Szkoda, ze nikt o walce Beaty nie napisal. Ale wazne, ze mamy newsy o boksie :redford:
 
Polka wygrywa debiut w UFC przed czasem ale na mmarocks ciii bo się wyda. Widać nie jest aż taka "Polska" jak Lipski czy Macedo....:no no:



Niestety jeżeli chodzi o żeńskie mma to najczęściej zauważa i komentuje się tylke te urodziwe albe te przeraźliwie brzydkie.
 










------
giphy.gif

giphy.gif

DesertedGlumCoelacanth-size_restricted.gif

giphy.gif

uirab1btw3d11.gif

giphy.gif

JqP669.gif




Zaczynamy fight week skurwysyny!
:bleed:
 
Last edited:
Macedo :mjsmile:

To ta co byla znana z tego, ze kolegowala sie z Poznaniakami?

Szkoda, ze nikt o walce Beaty nie napisal. Ale wazne, ze mamy newsy o boksie :redford:
Wiadomo przecież o co chodzi...
Lipski jak była w KSW to szła koperta na promocje. A Macedo jak była przez pięć minut w PL to wiadomo kogo miała za menago i że rączka rączkę myje.

Malecki na pewno nie jest 10 i wielkiej kariery w ufc zapewne nie zrobi ale odrobiny przyzwoitości od pl portalu o mma jednak można by wymagać. To nie jakaś instagramowa dziewczyna co się pokazała na gali Zdzich i Paździoch MMA. Jednak to "Polka" lub jak kto woli ma polskie korzenie i walczy w UFC. Z tych dwóch powodów jakiś skromny jedno zdaniowy news by jednak wypadało dać. Ale **** z tym nie mój biznes....
 
Back
Top