Newsy MMA Userów

Fajnie by było, ogółem liczę na to, że FEN i Babilon jeszcze się wzmocnią ciekawymi nazwiskami. Życzę im jak najlepiej
Jeśli mowa o ciężkich i o tych federacjach to może Wałujew by sie gdzieś dostał , nie wiem co z Jackiem Czajczyskim , ale zawsze sie go dobrze ogladało
 
Jeśli mowa o ciężkich i o tych federacjach to może Wałujew by sie gdzieś dostał , nie wiem co z Jackiem Czajczyskim , ale zawsze sie go dobrze ogladało
Czajczynski twardy gość mimo bilansu 7-8 (według Sherdoga), a jest jeszcze Denis Górniak którego widział bym w Babilon wraz z Jędrzejem o którym wspomniałeś
 
Adam Wieczorek zatrzymany podobno przez CBŚ jako czlonek grupy przestępczej. Wisi na nim zarzut handlu substancjami zakazanymi i tradycyjnie udzial w ustawkach.
 
testują Brocka


Trochę beka bo w niedzielę na Royal Rumble był dojebany jak na dobrej bombie :D wcześniej widać było "spadki" teraz myślałem, że ma wyjebane bo ma dużą "walkę" w kwietniu na Wrestlemanii, a jeszcze po drodze trzeba to promować (pokazywać się na tygodniówce Monday Night RAW). Ciekawe kiedy walka z DC, ale pewnie dopiero po WM myślę.
 
Back
Top