Newsy MMA Userów

Właśnie stałem się fanem LFN

35438339_668495416816743_5736660548796284928_o.jpg
 
Brock Lesnar na UFC 226 ? Sa co chwile jakieś ploty o Bąs vs Lesnar:crazy:

https://themaclife.com/featured-posts/brock-lesnar-set-appear-ufc-226-report/


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gus chętny na walke z Romero



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------------------



-----------------------------------------------------------------------------------

Khabib woli poranne ważenia

 
Dobra, napisałem szkic. Choć rozwala mnie na łopatki to, że Polacy muszą być bardziej amerykańscy o Amerykanów :D Duże amerykańskie serwisy milczą, ale w każdym polskim portaliku jest info o walce Conor vs. Khabib. Serio, fenomen kurwa :D Potęga MMA - Polska :D
 
Last edited:
Dobra, napisałem szkic. Choć rozwala mnie na łopatki to, że Polacy muszą być bardziej amerykańscy o Amerykanów :D Duże amerykańskie serwisy milczą, ale w każdym polskim portaliku jest info o walce Conor vs. Khabib. Serio, fenomen kurwa :D Potęga MMA - Polska :D
:rutekajak:
 
od 21 na polsacie sport
"W magazynie Puncher Extra Time podsumujemy galę Warsaw Boxing Night, na której Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO) pokonał Ismaiła Siłłacha (25-6, 19 KO), a zwycięzca walki zasiądzie w naszym studiu. Gośćmi programu będą także Akop Szostak, Bartosz Fabiński i Damian Stasiak."
 
Back
Top