Newsy MMA Userów

Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal



W sensie, że mrozu wymyślił i opatentował coś takiego jak "typowanie w mma"?
 
Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal

Komenty dobre ma Youtube
 
http://mmajunkie.com/2018/03/ksw-42-champion-mamed-khalidov-life-outside-ufc

As KSW matchmaker Wojslaw Rysiewski put it, the incentives to leave for the UFC may not be as strong as they once were.

“I think there are some European fighters now who, if they are presented with an offer which is comparable to the UFC, they might prefer to stay here rather than going the standard route of creating a good record and going to the UFC,” Rysiewski said. “I think KSW is something different. It’s a big organization, and we can pay our fighters really well. Our champions, they don’t go to the UFC. They stay with KSW because the platform here is big, we pay very well, and we sell out the big arenas.”
:penn:
 
Dwaj Wasi ulubieńcy w jednym miejscu. Nie możecie tego przegapić ;)

Prowadzący strasznie ulany. A niby warzywa tylko je.

Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal

plagiat kurwa czego?
 
Last edited:
W sensie, że mrozu wymyślił i opatentował coś takiego jak "typowanie w mma"?

Typowania z kastą tylko Mrozu. jakoś nikt w wcześniej tego nie robił. Zaczęli jak Wojtek dostał banacje.
Prowadzący strasznie ulany. A niby warzywa tylko je.


plagiat kurwa czego?

jego pomysłów.
No jak? Mrozu pierwszy robił typowania, to już teraz nikt nie może. Nie wiedziałeś?
:beczka:

No wypadało by spytać autora co to wymyślił, a nie w chuja walić.
 
Typowania z kastą tylko Mrozu. jakoś nikt w wcześniej tego nie robił. Zaczęli jak Wojtek dostał banacje.


jego pomysłów.


No wypadało by spytać autora co to wymyślił, a nie w chuja walić.



Poprawiłes mi humor :)

Ciekawe czy rocksi poprosili o zgodę dziennikarza ktory pierwszy zrobil wywiad z np Jędrzejczyk, gdy oni zechcieli to zrobić:xd
Jebane skuhwysyny od kogoś pomyśl zerznely
 
Poprawiłes mi humor :)

Ciekawe czy rocksi poprosili o zgodę dziennikarza ktory pierwszy zrobil wywiad z np Jędrzejczyk, gdy oni zechcieli to zrobić:xd
Jebane skuhwysyny od kogoś pomyśl zerznely
Ty jak zwykle nic nie rozumiesz ziom... Nie chodzi kto z kim gada tylko o typowanie z Kasta ktore robil od poczatku tylko Mrozu nikt inny. Po 2 kurwa nie zasmiecac tu tematu bo to nie miejsce na to...
 
Potwierdzili




Bellator 195 - wyniki

  • Joe Taimanglo def. Joe Warren via split decision (30-27, 28-29, 30-27)
  • Kristina Williams def. Emily Ducote via split decision (29-28, 27-30, 29-28)
  • Juan Archuleta def. William Joplin via unanimous decision (30-26, 30-24, 30-23)
  • Aaron Webb def. Thomas Lopez via knockout (punches) – Round 1, 3:11
  • Kevin Holland def. Teagan Dooley via submission (triangle choke) – Round 1, 2:59
  • Daniel Carey def. Cris Williams via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)
  • Romero Cotton def. Justin Reeser via submission (rear-naked choke) – Round 2, 4:35
  • Fernando Gonzalez def. Armando Servin via verbal submission (armbar) – Round 1, 2:24 – 175-pound catchweight
  • Justin Patterson def. Brian Grinnell via TKO (knee) – Round 1, 4:49
  • Ky Bennett def. Morgan Solis via submission (Americana) – Round 2, 3:37


 
Back
Top