Newsy MMA Userów

Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal
 
ona kopiuje wszystko, zaczęło się z tymi dziwnymi wywiadami na skypa (nawet goście i pytania są tacy sami) i teraz to.
I zawsze bez pokazania twarzy
 
Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal

Żenada @Mariusz Olkiewicz

Rednacz chyba w tym wypadku wpływ ma, czy znów będzie koncept, że to jej prywatny pomysł?

Tym bardziej szacunek dla @defthomas
 
Nie wiem czy było tutaj wrzucane ale Prachnio za debiut skasowal 25 tysia zielonych. Ladna kwota jak na debiut! I ktoś powie ze w ksw by więcej zarobil?
 
Cat "Alpha Milf" Zigano



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Colby powiedział, że jak UFC zrobi walke Dos Anjos v Woodley to zawalczy na tej samej karcie z Wonderboyem

https://www.bloodyelbow.com/2018/3/...n-thompson-on-same-card-welterweight-mma-news

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chuck w Bellatorze ? :lol:



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Frankie o swoich natrudniejszych rywalach

 
Ja pierdole, czy ta dziewczyna wstydu nie ma, żeby tak bezczelnie Mrozowi projekty podpierdalać ? czy oni kurwa naprawdę nic sami nie potrafią zrobić ? przecież to jest plagiat. Większej żenady nie widziałem. Ludzie pod tym filmikiem są nieźle wkurwieni na ten pseudo portal

Ode mnie już poszedł unsub jak to zobaczyłem, nie wejde już tam nawet jakby z Lawlerem zrobiła wywiad
 
Back
Top