Newsy MMA Userów


giphy.gif
 
@Szady dawaj baita o mozliwym włamaniu do domu popka podczas jego walki :beer:

"Jak poinformował portal Pudełek gwiazdor rekordowej organizacji itd...."
 
Od zawsze coś uprawiałem. - Radek Liszewski

Szacun:stevecarell: Ciekawe czy liczą się też prace w ogródku?:zakręcony:

- Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem i złapałem na niego niezłego bakcyla. Lubię boksowanie oraz wyzwania. Gdybym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW - powiedział muzyk w rozmowie z "Super Expressem".
 
Od zawsze coś uprawiałem. - Radek Liszewski

Szacun:stevecarell: Ciekawe czy liczą się też prace w ogródku?:zakręcony:

- Od zawsze coś uprawiałem. W ostatnim czasie pasjonuję się kick-boxingiem i złapałem na niego niezłego bakcyla. Lubię boksowanie oraz wyzwania. Gdybym dostał dobrą ofertę, to z chęcią bym się skusił i spróbował swoich sił w KSW - powiedział muzyk w rozmowie z "Super Expressem".
Nie chce być złym prorokiem, ale ten gościu z disco polo od Czterech 18, też od dłuższego czasu trenuje boks...
 
Nie chce być złym prorokiem, ale ten gościu z disco polo od Czterech 18, też od dłuższego czasu trenuje boks...
W Agencie robił nawet walke z cieniem i pompki, kawał dzika i fajtera no i wpierdolił anderszowi i woził sie w mediach sporo czasu na tym farmazonie ale jednak wyszło że mu nie wpierdolił tylko tak powiedział ale i tak sie nie przyznał
 
Back
Top