Newsy MMA Userów

Naprawdę Ngannou nie dostał bonusu po UFC 218:wow: :siara:
bonus.GIF

::jondance::
 
Bardzo dużo newsów mamy jako pierwsi, a zwłaszcza tych ważnych. A będzie tylko lepiej :) obiecuję. Mamy nocne i ranne zmiany, więc wszystko co w USA będzie głośne, będzie również do poczytania u nas na portalu :) Dzięki, że z nami jesteś!
Naprawdę bardzo się cieszę. Można zauważyć, że jesteście bardzo dobrzy w wyłapywaniu newsów bardzo wcześnie rano. Z mojej fanowskiej perspektywy najsłabiej idzie wam w godzinach wieczornych, zahaczających o nocne i to najbardziej przydałoby się poprawić. Pozdro
 
Kur#$a, oba newsy były u nas jako pierwsze. O tym drugim nasi czytelnicy wiedzą od 12 listopada, a Ty dzisiaj o tym przeczytałeś u konkurencji i piszesz. De facto wiemy to od wywiadu, który dała (kolejny raz) jako pierwsza po przylocie do Polski naszemu portalowi. Sam się w tym temacie wypowiadałeś, a ewidentnie wywiadu nie słuchałeś!

http://cohones.mmarocks.pl/threads/joanna-jędrzejczyk-na-pewno-nie-odklepałam-co-najwyżej-chciałam-złapać-balans-i-walczyć-dalej.40856/

Skończ więc z pierdoleniem o tym, że mamy newsy później niż inni, bo tak właśnie rodzą się plotki stworzone przez jednego lenia, któremu nie chce się sprawdzić wpisów i powtarzane przez drugiego, który takie pierdolenie bierze za prawdę. Ogarnij się.
Banuj hama [intencjoinalnie] :)
 
Bardzo dużo newsów mamy jako pierwsi, a zwłaszcza tych ważnych. A będzie tylko lepiej :) obiecuję. Mamy nocne i ranne zmiany, więc wszystko co w USA będzie głośne, będzie również do poczytania u nas na portalu :) Dzięki, że z nami jesteś!
Miło że was zmotywowałem :) :beer:
 
Mam Cię na oku koleżko :) Starsi koledzy Ci mogą podpowiedzieć (na priv :crazy:) jak kończą ci, których miałem na oku. :hi:


Póki co robie samo dobre na tym forum:

-aktywnie sie udzielam w roznych tematach i działach
-tematy zwiazane z Jedrzejczyk maja rekordowe ilosci stron ( thanks to me)
-dajecie wiecej newsow, to tez dzieki mojej motywacji poniewaz poruszylem ten temat z niusami ktory byl dosc burzliwy ale moze wam otworzyl troche oczy ze konkurencja nie spi.
-WSPIERAM waszych sponsorów jak LVBET chociaz czesto sa na tym stratni ;p hehe

Ciesze sie ze to miejsce staje sie fajniejsze dzieki mojej skromnej osobie :) :beer:
Lets make great things, TOGETHER !
@Szady @Cloud @baju wbijam na mmarocks od 2009 i jestem waszym wielkim rocksfanem :)

:fly:
PS nie robmy tu offtopicu, zapraszam do innego działu
 
Back
Top