Newsy MMA Userów

Wrzucam wyniki z dzisiejszej gali Superior Challenge 16, bo kilka ciekawych/znanych nazwisk było :lol:

Walka wieczoru/Walka o pas wagi piórkowej:
146lbs: Diego Nunes pok. Michel Ersoy przez poddanie (duszenie gilotynowe), runda 2

Karta główna:
170lbs: David Bielkheden pok. Anton Radman przez TKO, runda 1 - walka o pas wagi półśredniej
154lbs: Simon Skold pok. Kimbo Tinghaugen przez TKO, runda 1
134lbs: Martin Akhtar pok. Samir Faiddine przez jednogośną decyzję
170lbs: Sadibou Sy pok. Nikos Sokolis przez TKO, runda 1
205lbs: Marthin Hamlet Nielsen pok. Hassen Rahat przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 1
154lbs: Arman Popal pok. Jonathan Ramon przez TKO, runda 1

Karta wstępna:
126lbs: Malin Hermansson pok. Gabriella Ringblom przez większością decyzję
170lbs: Rostem Akman pok. Gard Olve Sagen przez jednogłośną decyzję
Wielkie dzieki, kompletnie zapomnialem o tej gali, a zwlaszcza walka dwoch bylych rywali Oskara bardzo mnie interesowala.
 
SOUL FC z Zielonej Góry przenosi się do Opola. Najbliższa gala 3 marca. Graba trenuj, trenuj...
 
Oświęcimski, Popek, Masterniak, Lewandowska, Burneika, Szpilka. Dorzucą Zimnocha do Szpilki i w Co-ME Ibisz vs Małysz i kupuje PP V :beczka:
 
mmarocks kolejny raz śpi a news jest gruby, nie wiem jak mogliscie to przeoczyc ;) @Cloud @baju
GSP ma problemy zdrowotne
,,Teraz zrozumiałem problemy zdrowotne, z jakimi zmagałem się podczas ostatniego obozu przygotowawczego… Miałem nadzieję, że mój stan poprawi się po walce, ale niestety jest coraz gorzej i musiałem pojechać do szpitala na kolonoskopię, zaraz po powrocie z moich wakacji.

Zdiagnozowano u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego i teraz biorę leki, które na szczęście uśmierzają objawy. Moje zdrowie jest priorytetem #1 i jestem szczęśliwym człowiekiem, dziękuję za wsparcie.”

Z kolei news od waszej Jedrzejczyk.. :bad: :lol:
,,Porażka z Rose Namjaunas to był wypadek przy pracy. Nie mam zamiaru nikogo za nią obwiniać. Przekładam kartkę na następną stronę i czekam na rewanż. Mogę zapewnić, że moja kolejna walka będzie o pas mistrzowski wagi słomkowej UFC. Szczegółów co prawda na razie nie ma, ale mój pierwszy występ w 2018 roku będzie walką o pas mistrzowski UFC.”

Czyli bedzie natychmiastowy rewanz
 
mmarocks kolejny raz śpi a news jest gruby, nie wiem jak mogliscie to przeoczyc ;) @Cloud @baju
GSP ma problemy zdrowotne
,,Teraz zrozumiałem problemy zdrowotne, z jakimi zmagałem się podczas ostatniego obozu przygotowawczego… Miałem nadzieję, że mój stan poprawi się po walce, ale niestety jest coraz gorzej i musiałem pojechać do szpitala na kolonoskopię, zaraz po powrocie z moich wakacji.

Zdiagnozowano u mnie wrzodziejące zapalenie jelita grubego i teraz biorę leki, które na szczęście uśmierzają objawy. Moje zdrowie jest priorytetem #1 i jestem szczęśliwym człowiekiem, dziękuję za wsparcie.”

Z kolei news od waszej Jedrzejczyk.. :bad: :lol:
,,Porażka z Rose Namjaunas to był wypadek przy pracy. Nie mam zamiaru nikogo za nią obwiniać. Przekładam kartkę na następną stronę i czekam na rewanż. Mogę zapewnić, że moja kolejna walka będzie o pas mistrzowski wagi słomkowej UFC. Szczegółów co prawda na razie nie ma, ale mój pierwszy występ w 2018 roku będzie walką o pas mistrzowski UFC.”

Czyli bedzie natychmiastowy rewanz
gtfo
 
tak naprawde kazdy ma w dupie ten protest, no name ga

a to zwracam honor, ale drugiego newsa nie mieliscie :travolta:
Nie jesteś każdy, więc nie odpowiadaj za wszystkich :wink: Nawet jeśli znajdzie się 1 osoba, która to przeczyta to i tak warto to wrzucić. W końcu to njusy userów, a co zanim się dalej stanie to już mnie nie obchodzi. Mnie osobiście interesuje, bo nie lubię braku profesjonalizmu, a tego ewidentnie @GSW - Gala Sportów Walki brakuje i ciekawi mnie, jak się zachowają. Czy będą ciągnąć tę farsę, czy odpowiednio wybrną.
 
a to zwracam honor, ale drugiego newsa nie mieliscie :travolta:

Kur#$a, oba newsy były u nas jako pierwsze. O tym drugim nasi czytelnicy wiedzą od 12 listopada, a Ty dzisiaj o tym przeczytałeś u konkurencji i piszesz. De facto wiemy to od wywiadu, który dała (kolejny raz) jako pierwsza po przylocie do Polski naszemu portalowi. Sam się w tym temacie wypowiadałeś, a ewidentnie wywiadu nie słuchałeś!

http://cohones.mmarocks.pl/threads/...chciałam-złapać-balans-i-walczyć-dalej.40856/

Skończ więc z pierdoleniem o tym, że mamy newsy później niż inni, bo tak właśnie rodzą się plotki stworzone przez jednego lenia, któremu nie chce się sprawdzić wpisów i powtarzane przez drugiego, który takie pierdolenie bierze za prawdę. Ogarnij się.
 
Kur#$a, oba newsy były u nas jako pierwsze. O tym drugim nasi czytelnicy wiedzą od 12 listopada, a Ty dzisiaj o tym przeczytałeś u konkurencji i piszesz. De facto wiemy to od wywiadu, który dała (kolejny raz) jako pierwsza po przylocie do Polski naszemu portalowi. Sam się w tym temacie wypowiadałeś, a ewidentnie wywiadu nie słuchałeś!

http://cohones.mmarocks.pl/threads/joanna-jędrzejczyk-na-pewno-nie-odklepałam-co-najwyżej-chciałam-złapać-balans-i-walczyć-dalej.40856/

Skończ więc z pierdoleniem o tym, że mamy newsy później niż inni, bo tak właśnie rodzą się plotki stworzone przez jednego lenia, któremu nie chce się sprawdzić wpisów i powtarzane przez drugiego, który takie pierdolenie bierze za prawdę. Ogarnij się.
To nie pierdolenie tylko prawda. To nie tylko moje zdanie a napisałem ze zwracam honor wiec się tak nie goraczkuj ;)
 
Kur#$a, oba newsy były u nas jako pierwsze. O tym drugim nasi czytelnicy wiedzą od 12 listopada, a Ty dzisiaj o tym przeczytałeś u konkurencji i piszesz. De facto wiemy to od wywiadu, który dała (kolejny raz) jako pierwsza po przylocie do Polski naszemu portalowi. Sam się w tym temacie wypowiadałeś, a ewidentnie wywiadu nie słuchałeś!

http://cohones.mmarocks.pl/threads/joanna-jędrzejczyk-na-pewno-nie-odklepałam-co-najwyżej-chciałam-złapać-balans-i-walczyć-dalej.40856/

Skończ więc z pierdoleniem o tym, że mamy newsy później niż inni, bo tak właśnie rodzą się plotki stworzone przez jednego lenia, któremu nie chce się sprawdzić wpisów i powtarzane przez drugiego, który takie pierdolenie bierze za prawdę. Ogarnij się.
Jechać z nim, nic się nie stanie jak go wypierdolisz z forum dla dobra i miłej atmosfery cohones
 
Dajcie temu zjebowi bana, dla dobra społeczności, proszę. Ignoruję go a i tak nie ma spokoju, bo ciągle ktoś z nim "dyskutuje"
 
Było gdzieś? Sanchez spełnił marzenie swego ziomeczka z zespołem Downa, który chciał zawalczyć i Sanchez mu się "podłożył".



Podbije sam siebie, ale widzę że kilu osobom to się spodobało. @Cloud @Szady @Marcin Jabłoński. Nie uważacie, że fajnie z tego zrobić newsa? To pokazuje jak ten nasz sport którym jaramy się jest piękne. A walicie newsa o Rudym, który dawno obsrał zbroję i z nikim nie zawalczy, ale pierdonął twitta do Maxa...
 
Back
Top