Newsy MMA Userów

Nie jest to w sumie news, ale zagląda tu sporo ludzi więc piszę. Jest darmowy FightPass na miesiąc jeśli użyjemy kodu "stockholm". Przed chwilą sprawdziłem czy działa, i działa. Na jutrzejszą galę jak znalazł :)
 
Jak ktoś jeszcze potwierdzi to dam newsa na główną. dzięki za info @Dreacreator
Działa, niestety u nas
"Due to broadcast restrictions, this video is not available within a UFC® FIGHT PASS™ subscription or as a pay-per-view in your region. Please check your local TV listings for viewing information.

This event is currently blacked out in your region. "

To się da vpnem obejść czy trzeba po prostu nowe konto założyć i przy rejestracji zaznaczyć inny kraj ?
 
Nie jest to w sumie news, ale zagląda tu sporo ludzi więc piszę. Jest darmowy FightPass na miesiąc jeśli użyjemy kodu "stockholm". Przed chwilą sprawdziłem czy działa, i działa. Na jutrzejszą galę jak znalazł :)

U mnie tez działa. Dzięki stary.:tysonhappy:
 
Nie jest to w sumie news, ale zagląda tu sporo ludzi więc piszę. Jest darmowy FightPass na miesiąc jeśli użyjemy kodu "stockholm". Przed chwilą sprawdziłem czy działa, i działa. Na jutrzejszą galę jak znalazł :)
Przyda się Fightpass, po dzisiejszej gali muszę sobie przypomnieć jak wygląda MMA na wysokim poziomie. :fjedzia:
 
Działa, niestety u nas
"Due to broadcast restrictions, this video is not available within a UFC® FIGHT PASS™ subscription or as a pay-per-view in your region. Please check your local TV listings for viewing information.

This event is currently blacked out in your region. "

To się da vpnem obejść czy trzeba po prostu nowe konto założyć i przy rejestracji zaznaczyć inny kraj ?[/Q
Da sie z VPN :) A kod promocyjny 'stockholm' dziala !
 
jaki kraj masz ustawiony? Miałem nadzieję, że proxy wbudowane w Operę da radę, ale nawet Singapur jest zablokowany :werdum:
Uzywam IVACY vpn ( daje rade) , kraj moge ustawic dowolny. Imho jeno platne vpn'y maja sens.
 
JESTEM W SZOKU.

Bez tytułu.png
 
Back
Top