Newsy MMA Userów



Nasz ulubiony jedyny i kochany. :heart:

Swoja droga ciekawe czemu tylko konkurencja robi z nim wywiady a nie @duubertowa?


To jest wywiad z konferencji prasowej :) nie było mnie na niej gdyż byłam wtedy zmuszona odwiedzić wydział (hehe) :)
Luzik, nie raz z Mireczkiem zjemy słomkę przed kamerą jak ostatnio :D
Robi mi walkę Najman vs. Kołecki w dzień urodzin więc wtedy muszę się zjawić bo taki gift to raz na całe życie :D
 


Jest mi bardzo przykro z powodu tej sytuacji. Wytłumaczę wszystko szczegółowo, gdyż byłem bardzo szczęśliwy na tę szansę.

Chodzi o mój bilet lotniczy. Dopięliśmy ten pojedynek na ostatnią chwilę. Organizator nie pokrywał kosztów przelotu, bo były przez to zbyt drogie. Poszukałem środków wśród moich sponsorów i udało mi się zdobyć pieniądze. Wysłałem je do osoby, która miała mi kupić bilety i zostaliśmy z nich okradzeni.

Jest mi bardzo przykro, bo jestem profesjonalnym fighterem, który żyje z walk. Straciłem pieniądze na lot do innego stanu wspólnie z managerem i jak tam przybyliśmy, okazało się, że zostałem obrabowany.


 
dla mnie to jakas abstrakcja. On wogole ma jakies przypotowanie parterowe, ze juz o jakis walkach w MMA niewspomne?

Toć przeciętny zawodnik ogarniający zapasy i grappling poskłada go jak origami

:bayan:
Saki vs. Liddell

Gala UFC w Rotterdamie przyjęłaby go z otwartymi rękoma ale raczej nierealne
 
Toć przeciętny zawodnik ogarniający zapasy i grappling poskłada go jak origami
czyli tak samo jak ja nie slyszales nic o jego parterze. Ja dalej nie wierze w ten angaz, to sie kupy nie trzyma :wink: Kickbokserem jest zacnym, za to ma u mnie szacun ale kurwa to jest MMA :boss:
 
czyli tak samo jak ja nie slyszales nic o jego parterze. Ja dalej nie wierze w ten angaz, to sie kupy nie trzyma :wink: Kickbokserem jest zacnym, za to ma u mnie szacun ale kurwa to jest MMA :boss:

To jest spore nazwisko więc kilka walk z jego udziałem można zrobić. W stójce większość powinien ubić, a stary też nie jest bo ma 33 lata.
 
c8f9dfdb787c4.jpg

[URL='https://www.facebook.com/Gegard-Mousasi-109218298427/']Gegard Mousasi i Armen Stepanyan[/URL]. Kolejny podróżnik
 
Back
Top