Newsy MMA Userów

Post i komentarze nadal są, ale chyba trzeba się zalogować na fb żeby zobaczyć.

Pokrótce tak. Plus wypowiedzi Zabora i Tja w komentarzach.
Haha ale Norbert ich zgasil. Co za placzki, w komentach tez podludzie
 
Czy ja wiem czy zgasil ? Raczej wyjasnil, wygral Shark, bo ... najbardziej chcial, z tym Heraklesem dla Sport.pl bylo zapewne podobnie ;)
Chodziło mi o ten fragment z tym nieodebraniem heraklesa i nieodbieraniem telefonów. Dla mnie tez wygrał shark, mówiłem o tym przed głosowaniem
 
Ja głosowałem na Shark. Dla mnie to był ich rok. Nigdy nie było jasno sprecyzowanych kryteriów, dlatego wybór jest subiektywny. Jeśli najważniejszy jest stosunek zwycięstw do porażek, to po cholerę ma istnieć ta kategoria, skoro matematycznie można wszystko wyliczyć.
 
Wygrał Shark bo są tak jakby nowi i w ciągu roku najmocniej wspięli się na wyżyny. Można nie lubić tych patolków ale to należy im oddać co do nich należy. Nie @zombie :chuck:
 
Marcin Naruszczka poznał rywala na majową galę PLMMA 73 będzie nim Edilson Franca (8-7) (śmierdzi ogórem na kilka kilometrów).
Michał Pasternak nie zawalczy z Mohamedem Ali gdyż nie zgodziło się na to ONE jest poszukiwany nowy rywal dla Pasternaka, a Egipcjanin zmierzy się na tej gali z Kevinem Wiwatowskim. Jako rywal Trybsona podawany jest tajemniczy Adam. Większość pomyśli o Niedźwiedziu ale jako, że ten mówił niedawno, że nikt z nim się nie kontaktował w sprawie takiej walki to pewnie jest to tani chwyt ze strony Mirasa i ostatecznie Trybson zawalczy z jakimś Adamem Ogórkiem z ujemnym rekordem albo debiutantem.
 
Czy ja wiem czy zgasil ? Raczej wyjasnil, wygral Shark, bo ... najbardziej chcial, z tym Heraklesem dla Sport.pl bylo zapewne podobnie ;)

Ale chyba się nie kłócisz, że Ankos bardziej zasługiwał na tą prestiżową nagrodę? W 2016 Ankos nic nie zdobył i stracił pas KSW. Sharki zdobyły pas KSW i Karolina biła się o pas UFC, czego żaden zawodnik Ankosu nigdy nie uświadczył i nie uświadczy "bo nie chce".
W Sharkach masz 2 zawodników, którzy "budują markę" klubu -Wrzosek i Karolina (4:1 w 2016. Jedyna przegrana o pas UFC decyzją z najlepszą na świecie zawodniczką bez podziału na kategorie wagowe)
W Ankosie masz to samo z Borysem i Gamrotem. (3:0 w 2016)

Karolina jest najwyżej notowana w światowych rankingach(w tym UFC) ze wszystkich zawodników trenujących w Polsce. Wrzosek na fightmatrixie jest wyżej niż Borys i Gamrot (wiadomo inna waga, ale mimo wszystko +każdy z nich jest nr1 w swojej kategorii w Polsce)

Dalej masz Bedorfa i Andryszaka #3 i #5 w polskim HW (3:1 w 2016)
A z drugiej strony masz Szmigielskiego, Gralkę #2 i #4 w polskim BW i Szymuszowskiego #4 w polskim WW(6:0 w 2016)

To chyba wszyscy z wyżej notowanych czy kogoś pominąłem?
Oprócz tego po obu stronach masz paru zawodników w drugiej połowie rodzimego top 15 w różnych wagach i paru nie notowanych, którzy bili się ze zmiennym szczęściem.

No i Sharki - 2 nominacje do walki roku w tym walka roku, 2 nominacje do poddania roku
Ankos - null

Oprócz Sharków, jedynie S4 można było dać tą nagrodę, jeżeli jako kryterium przyjąć pozycję w światowych rankingach z uwzględnieniem, że męskie kategorie są bardziej istotne niż damskie.
 
Kawul odbija piłeczkę :lol:

kawul1.JPG

kawul2.JPG
 
A ja cisnę z Kawula bo mówił że bilety na KSW Live In Studio to będzie tower deficytowy i tylko najwięksi fani go dostaną, a tak naprawdę na ebilicie wiszą od 2 tygodni i nikt nie kupuje.:śmiech:
 
A ja cisnę z Kawula bo mówił że bilety na KSW Live In Studio to będzie tower deficytowy i tylko najwięksi fani go dostaną, a tak naprawdę na ebilicie wiszą od 2 tygodni i nikt nie kupuje.:śmiech:

Dzisiaj ogłosili, że 80% fightcardu z Narodowego będzie na trybunach w Sękocinie. Teraz sprzedaż powinna ruszyć, perspektywa fotki z Popkiem nakręci popyt.
 
Marcin Held vs. Damir Hadzovic na UFC Fight Night 109
Jotko swego czasu dał mu radę, więc i Marcin powinien ogarnąć. Ta pechowa passa w UFC powinna w końcu się skończyć i Marcin powinien w końcu piąć się w górę.
 
Back
Top