Newsy MMA Userów



jeden z fajniejszych wywiadów jaki od dawna widziałem


W ogóle uciekła mi informacja że Mayhem będzie walczył w Polsce. Swoją drogą Mirek też poszlał, całkiem ciekawa karta się szykuje, widaje mi się że cały świat odnotuje gdzie walczył Miller. Ba, uważam że jest to najsławniejszy zawodnik MMA na świecie który walczy w Polsce (nie wliczając oczywiście UFC w Krakowie czy Asi, która walczyła tu nie będąc sławna), a gala gdzieś ku*wa w Łomiankach, zero reklamy. Gdyby KSW go ściągnęła, to sprzedaliby go rewelacyjnie, zresztą dziwię się że się nim nie zainteresowali, skoro chcą robić gale nie tylko dla Polaków, to świetne nazwisko. Miller - Fedor, przecież cały świat by obejrzał.

No a przeciwnik Millera... Cóż zazdroszczę Wojtkowi, jak gdzieś widziałem go na treningach pamiętam myślałem sobie ,,skoro on walczy to na co ja czekam'', a teraz on walczy z gościem, który kilka walk temu wygrał z obecnym mistrzem UFC, walczył dwukrotnie z Jacare, GSP, masakra.
 
Forrest Bisping dalej o money fightach:

“I want the biggest fight I can get. I don’t mind facing No. 1 contenders but at this stage of my career I’ve fought the best guys forever. I want the biggest fight it can possibly be. By biggest, I mean the biggest money generating fight I can possibly have. I feel I deserve that. I’ve earned that. So whether that’s Yoel Romero, then great. But if it ain’t Yoel Romero, if it’s Anderson Silva, great. I know he’s piped up again lately. If it’s GSP [Georges St-Pierre]- I don’t care who the opponent is. I’m not bothered by any opponent. I am the champion of the world and I will take on all comers, but I want the biggest fight possible.”

http://www.mmafighting.com/2017/1/2...oel-romero-wants-biggest-money-fight-possible
 
W ogóle uciekła mi informacja że Mayhem będzie walczył w Polsce. Swoją drogą Mirek też poszlał, całkiem ciekawa karta się szykuje, widaje mi się że cały świat odnotuje gdzie walczył Miller
Z pewnością odnotuję też problem z późniejszą wypłatą chyba, że Miller tak sie naćpał, że podpisał kontrakt na wypłate w słomkach ptysiowych.
Mayhema zawsze lubiłem ale w klatce niczego ciekawego już nie pokaże.Jakbym zobaczył, że walczy w 84 a nie 93 to jeszcze bym może spróbował uwierzyć jakby sie zmęczył robieniem wagi. BJJ ma na bardzo dobrym poziomie i tylko za pewne na doświadczeniu będzie bazował.Okaże sie w klatce bo niby trenuje u Mirka ale czy jest w stanie coś jeszcze z siebie wycisnąć tego nie wie nikt.
 
Z pewnością odnotuję też problem z późniejszą wypłatą chyba, że Miller tak sie naćpał, że podpisał kontrakt na wypłate w słomkach ptysiowych.
Mayhema zawsze lubiłem ale w klatce niczego ciekawego już nie pokaże.Jakbym zobaczył, że walczy w 84 a nie 93 to jeszcze bym może spróbował uwierzyć jakby sie zmęczył robieniem wagi. BJJ ma na bardzo dobrym poziomie i tylko za pewne na doświadczeniu będzie bazował.Okaże sie w klatce bo niby trenuje u Mirka ale czy jest w stanie coś jeszcze z siebie wycisnąć tego nie wie nikt.

Wydaje mi się że poszedł do PLMMA nie po zielone do portfela, a po zielone do sherdoga. Dwie wygrane i może dostać super siano, czy to w Bellatorze, czy to nawet w KSW. Jason może przyciągnąć kibiców, tylko trzeba umieć go sprzedać, a niestety Mirek tego nie potrafi. Zobaczycie, dwie szybkie wygrane i wyląduję w Bellatorze, KSW albo RIZIN. Wszędzie zarobi lepiej niż w UFC obecnie.
 
Jako osoba, która ogarnia chłopaków powiem tak

Miller na bank nie wystąpi u Mirka, poszły (wiadomo) opór obietnice, a za nimi totalnie nic (więcej zarobili siedząc na Rozbracie w Poznaniu, niż u pana od opon)
Kontuzja Horwicha przed FENem jest tak samo prawilna jak HST na policji @Laikike1 wiesz o co chodzi

chłopaki są najsympatyczniejszymi ziomami od MMA jakich znam, na podium z Andryszakiem, z którym nota bene Matt trenował przed debiutem w kejesdabju.
 
16174447_10155522945234041_248590109508812208_n.jpg


W końcu to jakoś wygląda, bo jak się patrzyło na tych Bandlów i innych Pawlaków, to wiecie... :robbie:
 
Back
Top