Newsy MMA Userów



Troll.

giphy.gif



 
Poza nową wersją plakatu, Profesjonalna Liga zafundowała kolejną podwyżkę biletów przed zbliżającą się PLMMA 72 w Łomiankach. Najwięcej oczywiście najlepsze wejściówki w pierwszych rzędach bo z 400 na 600, a obecnie na 1000 zł. To prawdopodobnie ostatnia podwyżka przed marcowym eventem.
 
"Ostatnio" czyli kiedy? Nie wiem jak to definiujesz. Swoją drogą ja nie użyłem słowa "ostatnio", więc zabierasz się do tego od złej strony.:kis:
 
W ju ef si. :crazy: Czyżbyś próbował rozpocząć jałową dyskusję na temat definiowania superfajtów? Bo coś czuję, że moja lakoniczna odpowiedź Cię nie zadowoli.:lol:
Nie chodzi mi o definicje. Które to są te superfighty, w której dobie jesteśmy? Wydaje mi sie głownie sie o nich zawodnicy pierdolą, a jedyny jaki kojarzę w tej "dobie" to MCG vs Alvarez (mistrz vs mistrz wydaje sie superfightem oczywistym). jakie Ty miałeś na myśli superfajty?
 
Nie chodzi mi o definicje. Które to są te superfighty, w której dobie jesteśmy? Wydaje mi sie głownie sie o nich zawodnicy pierdolą, a jedyny jaki kojarzę w tej "dobie" to MCG vs Alvarez (mistrz vs mistrz wydaje sie superfightem oczywistym). jakie Ty miałeś na myśli superfajty?
Wspomniany przez Ciebie przykład plus np. Nunes - Pyza, CMG - Diaz 2. Gdybym był złośliwy (ale nie jestem) powiedziałbym, że + następna walka Conora (która nie będzie przecież w obronie pasa).:lol:
 
Wspomniany przez Ciebie przykład plus np. Nunes - Pyza, CMG - Diaz 2. Gdybym był złośliwy (ale nie jestem) powiedziałbym, że + następna walka Conora (która nie będzie przecież w obronie pasa).:lol:
No tak to można faktycznie wiele zestawień podciągnąć pod superfajty. To i tak rewanż po mega kasowym pojedynku największej gwiazdy mma i "ćpuna odciągniętego od bonga" czy powrót jednej z największych gwiazd UFC trudno nazywać czymś nagminnym, to są naturalne ruchy biznesowe na zasadzie "kuć póki gorące".
 
Back
Top