Newsy MMA Userów

Tak mnie zastanowiło, jak mali są wizualnie Linda, Czeczot czy nawet ten Majami, że Oświęcimski wyglądał przy nich konkretnie.

Bardzo możliwe, że to kwestia umiejętnie zrobionych zdjęć. Przypomina mi się taki film Out of the Furnace, gdzie Woody Harrelson sprawiał wrażenie wielkiego zakapiora, podczas gdy w rzeczywistości to niewysoki szczupak.
 
Ale jak weźmiesz średnią punktów fajtmatriksa, to są prawie na pudle :deniro:
Ostatnio widziałem też jakiś ranking Yahoo czy coś w tym stylu i tez nie byli za wysoko. ale w sumie to obojętne bo nawet na pudle 4 gale w roku i ciągle ci sami mistrzowie kontra importy to niepoważne.
 
Jak poinformował nasz portal manager Tim Leidecker, petro dolary zmierzają do Łodzi, a dokładnie do Marcina Bandela (16-4), który w listopadzie stoczy swój pierwszy pojedynek poza granicami Europy. „Bomba” wystąpi na 8-osobowym turnieju wagi półśredniej „Road to Abu Dhabi Warriors” w Sao Paulo, a zwycięzca wystąpi na oryginalnym Abu Dhabi Warriors w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Gala ma już ustaloną datę na 1 listopada, gdzie rywalem Marcina będzie niepokonany Allan Zuniga (10-0) z Kostaryki. Próżno szukać znanych polskiemu fanowi nazwisk wśród osób, które pokonał przyszły rywal Bandela, ale sześć na dziesięć zwycięstw przed czasem i to przy zachowaniu czystego rekordu, mówi samo za siebie.
 
@PIR za pierwszą wrzutę propsy,za drugą ban!
@baju
banned%20by%20Rome's%20Commodus.gif
 
Back
Top