Newsy MMA Userów

Źródło z dupy. Nie wiem jak wy ale się tam jaram. Może przedcześnie ale jesli Dance podoba sie taki pomysł to moze byc co na rzeczy
 
Jak Mirosław Okniński poinformował , 13 października odbędzie się konferencja prasowa promująca listopadową galę PLMMA Championships. Konferencja będzie otwarta dla kibiców i zostanie zorganizowana w jednej z restauracji na warszawskim Wilanowie. Szczegóły takie jak miejsce, godzina i zaproszeni zawodnicy, zostaną podane do publicznej wiadomości już niebawem.
 
Jakby kogos interesowalo: Matt Serra wyjasnia czemu Nick the Tooth zniknal z "Lookin' for a fight"

 
http://fen-mma.com/kamil-jenel-vs-pawel-obozny-na-gali-fen-14-w-spodku/
Jak dla mnie rozpiska na razie nie powala na kolana. W MMA mamy narazie tylko Szymańskiego w walce o pas i Brandysa z Hadasiem w 3 walce od góry. Do tego Tyberiusz podobno z Bazelakiem (no tu przynajmniej śmiesznie może być, podobny poziom umiejętności), Akop w ciężkiej z jakimś tam litwinem, słowakiem czy chuj wie kim. W K-1 też raczej fajerwerków nie ma. Zontka mogli dać, Żelazowskiego, Golonkiewicza. Dla mnie to trochę bida. Jedyne walki, które mnie tak naprawdę interesują na ten moment to Brandys vs Hadaś i walka Szymańskiego. Nie wiem jak oni ten spodek wypełnią z takim podejściem.
 
Back
Top