Newsy MMA Userów

Afera wokół znanego pięściarza. Chrześcijańska organizacja żąda wyrzucenia go z Unii Europejskiej

Nie milkną echa, po ostatniej walce w KSW między Mamedem Khalidovem a Azizem Karaoglu. I nie chodzi o sportowy aspekt. Afera rozpętała się o to, że polski zawodnik ponoć nucił hymn Al-Kaidy. Przy takiej muzyce na ring wychodził jego przeciwnik
Mamed Khalidov to polski zawodnik MMA (mieszanych sztuk walki). W piątek walczył z Azizem Karaoglu. Właśnie ten pięściarz - walczący dla Niemiec zawodnik tureckiego pochodzenia - wychodził na ring przy hymnie Al-Kaidy. Później Aiziz tłumaczył się, że muzyka została wybrana przez pomyłkę organizatorów. Jego kłopoty na tym się skończyły.
Tymczasem Mamed jest właśnie pod obstrzałem organizacji CitizenGO, która promuje chrześcijańskie wartości. Powód? Niektórzy obserwatorzy walki, stwierdzili nawet, że Mamed „nucił pieśń, która leciała z głośników”.
W internecie pojawiła się petycja pod hasłem: „Ukarać Khalidowa i wydalić z UE”.
W treści czytamy:
„28 maja 2016 r. podczas gali sportów walki KSW w Gdańsku, Czeczen z polskim paszportem, Mamed Khalidov dopuścił się propagowania zbrodniczej, ludobójczej ideologii tzw. Państwa Islamskiego. Żądamy od władz Rzeczypospolitej Polskiej surowego ukarania zarówno zawodnika jak i organizatorów wydarzenia, a także pozbawienia Mameda Khalidowa obywatelstwa polskiego i - po odbyciu kary - wydalenia z terytorium Unii Europejskiej.”
http://metrocafe.pl/metrocafe/7,145...-boksera-chrzescijanska-organizacja-zada.html
:mamed:
mahomeda teraz na boksera zrobili :DC:
 
Last edited:
Zawodnik federacji Bellator, Szachbulat Szamchalajew (12-3-1), walczy o życie w szpitalu w Machaczkale, stolicy Dagestanu. Sportowiec został postrzelony przez nieznanych sprawców podczas obiadu w restauracji

Zawodnik federacji Bellator, Szachbulat Szamchalajew (12-3-1), walczy o życie w szpitalu w Machaczkale, stolicy Dagestanu. Sportowiec został postrzelony przez nieznanych sprawców podczas obiadu w restauracji


 
Trener Andrzej i dzióbek. Tego się nie spodziewałem:joe:
703c55f9c7668992.jpg
 
Afera wokół znanego pięściarza. Chrześcijańska organizacja żąda wyrzucenia go z Unii Europejskiej

Nie milkną echa, po ostatniej walce w KSW między Mamedem Khalidovem a Azizem Karaoglu. I nie chodzi o sportowy aspekt. Afera rozpętała się o to, że polski zawodnik ponoć nucił hymn Al-Kaidy. Przy takiej muzyce na ring wychodził jego przeciwnik
Mamed Khalidov to polski zawodnik MMA (mieszanych sztuk walki). W piątek walczył z Azizem Karaoglu. Właśnie ten pięściarz - walczący dla Niemiec zawodnik tureckiego pochodzenia - wychodził na ring przy hymnie Al-Kaidy. Później Aiziz tłumaczył się, że muzyka została wybrana przez pomyłkę organizatorów. Jego kłopoty na tym się skończyły.
Tymczasem Mamed jest właśnie pod obstrzałem organizacji CitizenGO, która promuje chrześcijańskie wartości. Powód? Niektórzy obserwatorzy walki, stwierdzili nawet, że Mamed „nucił pieśń, która leciała z głośników”.
W internecie pojawiła się petycja pod hasłem: „Ukarać Khalidowa i wydalić z UE”.
W treści czytamy:
„28 maja 2016 r. podczas gali sportów walki KSW w Gdańsku, Czeczen z polskim paszportem, Mamed Khalidov dopuścił się propagowania zbrodniczej, ludobójczej ideologii tzw. Państwa Islamskiego. Żądamy od władz Rzeczypospolitej Polskiej surowego ukarania zarówno zawodnika jak i organizatorów wydarzenia, a także pozbawienia Mameda Khalidowa obywatelstwa polskiego i - po odbyciu kary - wydalenia z terytorium Unii Europejskiej.”
http://metrocafe.pl/metrocafe/7,145...-boksera-chrzescijanska-organizacja-zada.html
:mamed:
mahomeda teraz na boksera zrobili :DC:
To by było coś!
 
bestia to jest straszna.



żaden news, ale bardzo fajny materiał. #badumtss

Filmik o oświadczeniach w internecie, jakże na czasie :DC:
Możemy nie mieć takich zapasów jak w USA, możemy nie mieć tylu świetnych zawodników co oni, ale kurwa w końcu jest coś w czym nasze słodkie jak malina MMA im dorównuje!

E: A sam Pan Andrzej wciąga te ich wszystkie oświadczenia nosem. (czy też wbija im cwela jak ktoś woli).
 
Sławomir Cypel nie jest już szefem Polskiej Federacji MMA. Prezes stowarzyszenia Amatorska Liga MMA, współorganizator zawodów ALMMA, sędzią i znany propagator mieszanych sztuk walki w naszym kraju postanowił rozstać się z PLMMAF z powodu natłoku zajęć i obowiązków, którym musi w ostatnim czasie podołać.

Nowym prezesem PLMMAF został właściciel PLMMA i AFC, a także główny trener w Nastula & Okniński Team, Mirosław Okniński.

źr, mmania.pl
 
Sławomir Cypel nie jest już szefem Polskiej Federacji MMA. Prezes stowarzyszenia Amatorska Liga MMA, współorganizator zawodów ALMMA, sędzią i znany propagator mieszanych sztuk walki w naszym kraju postanowił rozstać się z PLMMAF z powodu natłoku zajęć i obowiązków, którym musi w ostatnim czasie podołać.

Nowym prezesem PLMMAF został właściciel PLMMA i AFC, a także główny trener w Nastula & Okniński Team, Mirosław Okniński.

źr, mmania.pl

Hahaha
 
Sławomir Cypel nie jest już szefem Polskiej Federacji MMA. Prezes stowarzyszenia Amatorska Liga MMA, współorganizator zawodów ALMMA, sędzią i znany propagator mieszanych sztuk walki w naszym kraju postanowił rozstać się z PLMMAF z powodu natłoku zajęć i obowiązków, którym musi w ostatnim czasie podołać.

Nowym prezesem PLMMAF został właściciel PLMMA i AFC, a także główny trener w Nastula & Okniński Team, Mirosław Okniński.

źr, mmania.pl
mirek wdraza w zycie swoj plan przejecia polskiej sceny mma
 
Sławomir Cypel nie jest już szefem Polskiej Federacji MMA. Prezes stowarzyszenia Amatorska Liga MMA, współorganizator zawodów ALMMA, sędzią i znany propagator mieszanych sztuk walki w naszym kraju postanowił rozstać się z PLMMAF z powodu natłoku zajęć i obowiązków, którym musi w ostatnim czasie podołać.

Nowym prezesem PLMMAF został właściciel PLMMA i AFC, a także główny trener w Nastula & Okniński Team, Mirosław Okniński.

źr, mmania.pl
Slawomir Cypel po prostu lubi konstruktywne i konkretne dzialania. Zupelnie nie dziwi mnie, ze na dzialania pozorne zwyczajnie szkoda i brakuje mu czasu.

Krzychu Jotko przy okazji treningow w ATT odkrywa tez mlode, amerykanskie telenty. Jordan Young wyroznia sie na tle innych tym, ze w zawodowym debiucie udusil Jona Kennediego ;)
 
DANA WHITE: WCIĄŻ ŻADNEGO KONTAKTU ZE STRONY MAYWEATHERA

Wciąż dużo mówi się o hipotetycznym starciu Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem, lecz szef UFC zaprzecza, aby doszło do jakichkolwiek rozmów pomiędzy nim a bokserem.
Przed kilkoma dniami amerykański pięściarz podgrzał atmosferę, publikując w mediach społecznościowych amatorski plakat, na którym widać jego i McGregora.
- Ludzie do mnie wydzwaniali, mówili, że wrzucił ten plakat, że walczą we wrześniu, ale nie obchodzi mnie to, co mówi Floyd. Jest tylko jedna droga do tego pojedynku, a prowadzi ona przeze mnie. Floyd musi do mnie zadzwonić. Po raz ostatni rozmawialiśmy na meczu Celtics-Lakers, ostatnim meczu Kobego z Celtics, zamieniliśmy kilka słów, ale nie było mowy o walce z McGregorem. Nie wiem, o co mu chodzi z całym tym pojedynkiem, ale na pewno to się nie wydarzy, jeśli do mnie nie zadzwoni - powiedział Dana White.
Mayweather i McGregor mieliby się zmierzyć na zasadach bokserskich. Obaj zapewnili, że są gotowi do takiego starcia, ale obaj też życzą sobie wypłaty na poziomie co najmniej 100 milionów dolarów.
http://www.bokser.org/content/2016/06/03/114728/index.jsp
 
Polskie federacje biją się o patologię. Złapałbym się za głowę, ale mi ręce opadły.
Mam tak samo. KSW latami budowało dobry wizerunek organizacji i samego MMA. Mamy teraz do czynienia z tą aferą z hymnem al-kaidy, wybiegającą daleko poza branże. A zaraz mają zatrudniać popka, który jednoznacznie kojarzy się z patologią. Przecież media z poza branży zaraz podłapią temat i to jak się domyślam w jednoznacznie negatywnym kontekście. Srebrniki się na pewno będą zgadzać, ale na dłuższą metę - czy warto szargać wizerunek, na który się tyle pracowało? Zwłaszcza, że po ostatniej gali i tak mają z nim problem. Jóźwiakowi się jeszcze tak bardzo nie dziwię, bo i tak wiele na tym stracić nie może (bo nie bardzo jest co), a zyskać może mnóstwo.
 
Back
Top