Newsy MMA Userów

Paweł Wójcik będzie nadal zapowiadał gale KSW
Mogło być gorzej. Po angielsku Kasta i po polsku najlepszy polski announcer. Ulubieniec Cohones
1639677504781.png
 
jutro od 12:30, gala tez na fight klub i stronie tvp sport



2 gale za friko na bkfc.tv, gala masa z piatku na sobote od 2, bkfc w tajlandii w sobote w samo poludnie
1639583447694-png.30129


pkqppd35gm481.jpg

w07qg0qisk281.jpg

w poniedzialek na fight klubie
1639679765026.png
 
Zastanawiam się, dlaczego akurat on jest rezerwowym w walce Mameda z Soldiciem
Bo ma lepsze zasięgi w SM niż Pawlak, Kęsik i Radcliffe + pewnie był pod ręką bo z WRO do Gliwic rzut beretem. Innych bardziej racjonalnych powodów nie widzę. Ewentualnie KSW zaczął Damian przeszkadzać i postanowili go mało humanitarnie pozbawić chęci do MMA.
 
Bo ma lepsze zasięgi w SM niż Pawlak, Kęsik i Radcliffe + pewnie był pod ręką bo z WRO do Gliwic rzut beretem. Innych bardziej racjonalnych powodów nie widzę. Ewentualnie KSW zaczął Damian przeszkadzać i postanowili go mało humanitarnie pozbawić chęci do MMA.
W sumie o tym nie pomyślałem
 
Jaka organizacja, taka ortografia. Gość nie walczył od półtora roku, a ostatnią walkę wygrał przez "chest bite"? Czyli DQ? Nie wiem co to za kryptobum, ale raczej z góry spisany na straty.
 
Jaka organizacja, taka ortografia. Gość nie walczył od półtora roku, a ostatnią walkę wygrał przez "chest bite"? Czyli DQ? Nie wiem co to za kryptobum, ale raczej z góry spisany na straty.
Babilon chyba próbuje hodować Sudolskiego na złoty strzał... tylko nie ogarnia, że MMA to nie boks i Gwóźdź może nie zapewnić "Pchele" ponownie szansy w DWCS po takich rywalach.
 



Co ciekawe, Gejczi bardziej się obawia stójki niż ktokolwiek inny omawiający te zestawienie, oczywiście wiadomo że w parterze nie ma czego szukać i sam o tym wie
 
Back
Top