Newsy MMA Userów



Rockhold w rozmowie z Submission Radio. Stwierdził między innymi, że z wiekiem robienie wagi jest dla niego coraz trudniejsze i skoro Cormier ma w planach na dłużej zagościć w kategorii królewskiej. Nieuniknione jest jego przejście do 205 funtów.



Ciekawe co chłopaki wymyślą bo jeśli Luke pójdzie wagę wyżej to prędzej czy później zagoszczą w tym samych kategoriach. Szczególnie, kiedy przejście Caina do półciężkiej jest prawdopodobne.
 


Rockhold w rozmowie z Submission Radio. Stwierdził między innymi, że z wiekiem robienie wagi jest dla niego coraz trudniejsze i skoro Cormier ma w planach na dłużej zagościć w kategorii królewskiej. Nieuniknione jest jego przejście do 205 funtów.



Ciekawe co chłopaki wymyślą bo jeśli Luke pójdzie wagę wyżej to prędzej czy później zagoszczą w tym samych kategoriach. Szczególnie, kiedy przejście Caina do półciężkiej jest w planach :neutral:

Cormier za rok kończy karierę. W powrót caina nie wierzę a nawet jakby to nie dojdzie do tsa. Nic ze sobą nie będzie kolidowac
 
Podczas niedawnego wystepu w "UFC Tonight" prezydent UFC Dana White zasugerował, że ośmiokąt może wkrótce zawitać w obu lokalizacjach. Chodziło oczywiście o Rosje i Hawaje. "Idziemy w oba. Pytanie brzmi, który z nich pierwszy". Z tego co wiadomo bliższa prawdzie jest gala w Moskwie. Stwierdził, że jego cały zespół jest w Londynie, gdzie pracują nad umową.

Na początku tego roku White sugerował iż raporty na temat UFC w Rosji 15 Września rzekomo mogą być prawdziwe.

"Mówiłem wam od dawna, że Rosja jest dla nas ważnym rynkiem". powiedział prezydent

"Chcę tego. Chcę, żeby to się stało, więc próbujemy dowiedzieć się wszystkiego co możemy zrobić".


UFC ma wielu najlepszych zawodników w kraju, którzy pomogą wzmocnić skład. Jeśli Nurmagomedov wygra walke o pas z Tonym Fergusonem, może pomóc firmie w prowadzeniu dużego biznesu w Rosji.


Natomiast jeśli chodzi o miejsce urodzenia mistrza wagi piórkowej Maxa Hollowaya. Powiedział, iż mimo solidnych korzeni jakie posiadają Hawaje pod względem MMA na przeszkodzie stoi pogoda i brak hali. Padł pomysł walk na zewnątrz, jednak jak sam stwierdził jest to zbyt szalone.

"Spędzałem dużo czasu na Hawajach, kiedy kupowaliśmy firmę, ponieważ było tam wiele dobrych pojedynków. Ale pada co 10 minut. Pada, a potem jest pięknie. Pada, a potem jest pieknie. To przerażające, stary.






Tekst na bazie artykułu z mmajunkie
 
Combate donosi, że Poliana Botelho vs. Syuri Kondo pierwszą zapowiedzianą walką(nieoficjalnie) na UFC w Santiago(Chile), które będzie miało miejsce 19 maja.
 
Wyniki DKW FN 1 z Chełma:

Walka wieczoru:
265lbs: Rafał Kijańczuk pok. Ireneusza Strawę przez nokaut, runda 1

Karta główna:
170lbs: Marcin Poźniak pok. Marka Ostasza przez poddanie (duszenie zza pleców w stójce), runda 1
154lbs: Mansur Abdurzakov pok. Adriana Kępę przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3

Walki amatorskie:
185lbs: Michał Guzik pok. Marcina Stefańskiego przez TKO, runda 2
154lbs: Giorgi Esiava pok. Grzegorza Stelmasiewicza przez TKO, runda 2
205lbs: Marcin Filipczak pok. Aleksandra Bigosa przez TKO, runda 1
265lbs: Paweł Biernat pok. Kamila Woszczyńskiego przez TKO, runda 1
170lbs: Adam Wiewióra pok. Damiana Sobczuka przez poddanie (dźwignia na staw skokowy), runda 2
134lbs: Anna Tarasińska pok. Angelikę Sobczuk przez poddanie (trójkąt nogami), runda 2
170lbs: Kamil Sękal zremisował z Karolem Bromblikiem
 
Wyniki DKW FN 1 z Chełma:

Walka wieczoru:
265lbs: Rafał Kijańczuk pok. Ireneusza Strawę przez nokaut, runda 1

Karta główna:
170lbs: Marcin Poźniak pok. Marka Ostasza przez poddanie (duszenie zza pleców w stójce), runda 1
154lbs: Mansur Abdurzakov pok. Adriana Kępę przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3

Walki amatorskie:
185lbs: Michał Guzik pok. Marcina Stefańskiego przez TKO, runda 2
154lbs: Giorgi Esiava pok. Grzegorza Stelmasiewicza przez TKO, runda 2
205lbs: Marcin Filipczak pok. Aleksandra Bigosa przez TKO, runda 1
265lbs: Paweł Biernat pok. Kamila Woszczyńskiego przez TKO, runda 1
170lbs: Adam Wiewióra pok. Damiana Sobczuka przez poddanie (dźwignia na staw skokowy), runda 2
134lbs: Anna Tarasińska pok. Angelikę Sobczuk przez poddanie (trójkąt nogami), runda 2
170lbs: Kamil Sękal zremisował z Karolem Bromblikiem
Byl ktos na tej gali ? Jestem ciekaw jak wypadla, bo zapowiedzi byly calkiem obiecujace, a rezultaty z niemal samymi skonczeniami, zdaja sie to potwierdzac.
 
Byl ktos na tej gali ? Jestem ciekaw jak wypadla, bo zapowiedzi byly calkiem obiecujace, a rezultaty z niemal samymi skonczeniami, zdaja sie to potwierdzac.
Kilka postów wcześniej wrzuciłem transmisję, możesz sobie cofnąć i rzucić okiem w razie czego. ;)
 
Back
Top