Newsy MMA Userów


Bardzo ciekawe walki z udzialem naszych zawodnikow. Kowalewicz z pogromca Klaczka, Kielek z mlodym Amerykaninem, ktory jedynej zawodowej porazki doznal w Bellatorze. Mam nadzieje, ze bedzie szansa to obejrzec.
Brave można bez problemu obejrzeć na youtube. ;)
 
Dobrali się
VckeipK.jpg
 
Mrozu ustalił kolejną ciekawą rzecz - KSW znowu skubie Jóźwiaka z zawodników, Michał Michalski w KSW.
Skubie nie skubie. Michałowi po ostatniej walce skończył się kontrakt z FENem więc z nikim nie był związany. Pewnie dostał lepsze siano to czemu by nie pójść? :wink:
 
Skubie nie skubie. Michałowi po ostatniej walce skończył się kontrakt z FENem więc z nikim nie był związany. Pewnie dostał lepsze siano to czemu by nie pójść? :wink:
Raczej nawiązywałem do tego, że podkupują FENowi fajterów. I nie twierdzę, że to coś złego, bo Michalski w FENie grzałby mnie chyba tylko w starciu z Gniadkiem/Odzimkowskim.
 
Z niedzieli(choć nie wiem kiedy nagrywne bo robili tajemnice z Askhama) ale nie widziałem zeby ktoś tu wrzucał więc dodaję.Michał zaskoczony tym że Mamed przyjął wyzwanie i sercem jest za Narkunem.


A Michał Materla został całkowicie oczyszczony z zarzutów? Wiem, że go wypuścili, ale całkiem uciekło mi czy sprawa się już zakończyła. To chyba ważne w sprawie wizy.
 
Back
Top