Newsy MMA Userów

Jak ktoś przesłucha, to niech się podzieli wrażeniami. Ja wyłączyłem po dwóch minutach, a może nie wiem co tracę.:fjedzia:
MMABABECZKI? Raczej MMADLABECZKI.
Też wyłączyłem po dwóch minutach, po tekście, że ten podcast jest kierowany dla kobiet i "szczególnej" grupy mężczyzn, którzy uwaga cytat: "tych, którzy nie cierpią na taką patologię umysłową, która objawia się w ten sposób, że uważają, że kobiety nie mają nic do powiedzenia na temat mma". Skoro wybrały sobie grupę docelową i na początek walą tekstem, który odstrasza wszystkich innych, którzy w tej grupie się nie mieszczą, a chcieli chociażby tylko dla sprawdzenia przesłuchać, zobaczyć co tam jest zawarte (kto wie, może ktoś by przesłuchał całe i potem sprawdził następny?), to niech się kiszą we własnym sosie. Nic mnie bardziej nie odrzuca niż hasła w stylu "masz swoje zdanie, z którym się nie zgadzam to jesteś patolem umysłowym".
 
Whittaker zakwalifikował się na Igrzyska Wspólnoty Narodów w Zapasach w 2018



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rockhold wkleił co takiego :lol:

ykw244oyh0001.jpg
 
Stipe dopiero tydzień temu zaczął gadać z UFC. Na temat zdrowia Caina można by pisać poematy. Nic na razie konkretnego chyba nie ma poza plotkami które zaczeły się na Sherdogu
 
Stipe dopiero tydzień temu zaczął gadać z UFC. Na temat zdrowia Caina można by pisać poematy. Nic na razie konkretnego chyba nie ma poza plotkami które zaczeły się na Sherdogu
ale może przynajmniej biegać :lol: zawsze coś :lol: #CardioFreak

 
Back
Top