Newsy MMA Userów

^^^ pojebana akcja, ludzie to #@#$

Coś ode mnie, info dnia:

DLubVXJV4AAIsTD.jpg:large
Kurwa. Czarno-biale zdjecie i myslalem, ze babka nie zyje :o o:
 
Norman chętnie zawalczy z Borysem. Dobrze kombinuje i fajnie planuje sobie kolejne starty w KSW. Trzeba mu to przyznać. Walka też by się zajebiście sprzedała gdyby odebrał teraz pas Mateuszowi i Borys z wielką chęcią chciałby pomścić Gamera.
 
Norman wczoraj na FB swoim puścił info że będzie 10 000$ bonus na KSW 40 dla najlepszego zawodnika gali ale nie udało mi się potwierdzić tej informacji w KSW więc nie wiem na ile to wiarygodne jest

 
Wciąż nic nowego nie wiemy. Jones ma się w grudniu stawić na przesłuchanie przed Komisją Stanu Kalifornia






Nie ma złamań. Cejudo został tylko poparzony i stracił medal olimpijski. Walka z Pettisem na UFC 218 aktualna

 
Wciąż nic nowego nie wiemy. Jones ma się w grudniu stawić na przesłuchanie przed Komisją Stanu Kalifornia






Nie ma złamań. Cejudo został tylko poparzony i stracił medal olimpijski. Walka z Pettisem na UFC 218 aktualna



Na moje to cała narracja z USADA w mediach idzie pod "ułaskawienie" Jonesa. Cormier to ma serio przejebane z tym gościem :płacz:
 
22366270_1422609907794822_3460591319855964417_n (2).jpg


Rafał Jackiewicz chce stoczyć jednego dnia 3 walki w 3 formułach na gali Najmana która odbędzie się na stadionie narodowym w Wawie. Tak wiem jak to zdanie brzmi :facepalm:
 
Back
Top