Newsy MMA Userów



"Baddy" wraca, ale rywal raczej na odbudowę. Niby niepokonany, ale rekord nabity na ogórach, z TUFa też szybko odpadł.
 
Trybson dołączył do WCA



Mam wrażenie że Pudzilla się gdzieś zapodziała bo nie ma go na żadnych tamtejszych fotkach. (?) Z S4 odszedł jak pojawił się tam Błachowicz, Omielańczuk i reszta, może teraz stąd uciekł
 
Trybson dołączył do WCA



Mam wrażenie że Pudzilla się gdzieś zapodziała bo nie ma go na żadnych tamtejszych fotkach. (?) Z S4 odszedł jak pojawił się tam Błachowicz, Omielańczuk i reszta, może teraz stąd uciekł

Pudzian zawsze ćwiczył, że się tak wyrażę, samopas. To że ktoś z trenerów go prowadził, nie znaczy że pomaga innym w sparingach czy przywiązuje się do klubu. Pudzian Fight Team zawsze było przy przynależności klubowej. WCA czy S4 to miejsce treningu niż klub w formie ludzi czy członkostwa. Omielańczuk w sumie pamiętam że kiedyś pomagał Pudzianowi, chyba do 2011 był sparingpartnerem w BJJ.
 

Ubolewam nad brakiem Punchera. O ile Pan Serafin to taki normalny gościu którego można posłuchać, tak Ewa Brodnicka to na prawde tragedia jeśli chodzi o jakieś wypowiedzi.
Mateusz Borek to dla mnie super dziennikarz. Nie boi sie zadać trudnych pytań, jest za zawodnikami w wielu kwestiach i ogólnie jak sobie teraz myśle o tej przepychance na linii KSW UFC to fajnie by pociągnął temat.
 
Trybson dołączył do WCA



Mam wrażenie że Pudzilla się gdzieś zapodziała bo nie ma go na żadnych tamtejszych fotkach. (?) Z S4 odszedł jak pojawił się tam Błachowicz, Omielańczuk i reszta, może teraz stąd uciekł

Pudziao napierdala ocieplenia i nie ma czasu trenować. Swoją drogą w chuj surowca marnuje i jeszcze nierównomiernie smaruje klejem.
 

Jon dla mnie jesteś nie winny. :jjsmile:

@Gaara ta substancja nie jest wykrywalna w krwi więc nie wiem po chuj MMAFighting w ogóle zrobiło z tego artykuł. Myślałem, że to ja czegoś nie rozumiem, ale to serio jest bez sensu - w moczu (gdzie tylko i wyłącznie można wykryć obecność turinabolu) znaleziono niedozwoloną substancję. Who gives a fuck jeśli krew jest czysta, skoro tej nie bada się na obecność turinabolu??? Ariel robi wszystko co może żeby set-up z tego zrobić, he he.
 
ONE Championship 60 – wyniki

Walka wieczoru:
Ben Askren pok. Zebaztiana Kadestama przez TKO, runda 2, 4:09

Karta główna:
Ma Hao Bin pok. Hexigetu Hexigetu przez poddanie (gilotyna) runda 2, 4:50
Amir Khan pok. Jaroslava Jartima przez KO (kopniecie i ciosy) runda 1, 3:46
Chunyan Xu pok. Eh Ya Nutvia przez jednogłośną decyzję
Sagetdao Petpayathai pok. Mahmoud Mohamed przez TKO (ciosy) runda 1, 1:41
Jie Miao pok. Mona Samira przez poddanie (balacha) runda 1, 0:49

Karta wstępna:
Tetsuya Yamada pok. Kyle’a Rozewskiego przez poddanie (RNC) runda 1, 1:56
Zehao Zhang pok. Cheng Chao Li przez TKO (ciosy) runda 2, 2:53
Chao Xie pok. Marc Marcellinus przez poddanie (kimura) runda 1, 1:28
 
tak sie ogląda UFC w Czeczenii





-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aldo twierdzi, że to nie były jego tweety bo on tym się nie zajmuje i ma od tego wynajętą osobę. :lol:

"First of all, I didn’t even watch the fight,” Aldo said. "I went to a football game, which is the No. 1 sport for me. I love it, so I didn’t even watch the fight or know what happened.

"There’s some people that take care of my social media, so I can’t even say what happened because I didn’t stop to watch the fight. I talked about it (that night) because I was surrounded by boxers, and they talked about the fight, but I haven’t watched it so I can’t comment on it."

https://www.mmafighting.com/2017/9/...ng-emojis-floyd-mayweather-conor-mcgregor-ufc

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Last edited:
Ktoś coś wie może więcej?

Jim Miller na UFC w Gdansku?

Czy to jakieś ploty?


Jeśli to okazałoby się prawdą to naprawdę zajebiście. Jestem fanem tego gościa, zawsze fajnie się go ogląda w akcji.
 
Back
Top