Newsy MMA Userów

Dobrze widzieć że nikogo mistrzu wiadomości z górnej półki. Dali ci fuchę i strasznie obrosłeś w piórka...
Może jak byś czytał to byś widział coś więcej niż tylko jeden biceps. No ale skoro samo gówno tylko zapodaje to ok.
Jebać to kurwa, więcej nic tu nie zamieszczam skoro nikogo. Będziesz mógł z stulejkami co cie popierają odetchnąć z ulgą że więcej gówna mojego tutaj nie będziesz musiał unikać.

Daj znać jak jeszcze w jakimś temacie #nikogo moje gówno, to tam też przestane zamieszczać. Będzie więcej miejsca dla ciebie i innych.


Bye

Bardziej spodziewałem się reakcji w stylu "jak cie kurwa nie interesuje to nie czytaj, kogoś na pewno zaciekawią moje wrzuty" Po twojej odpowiedzi wychodzi jakbym Ci groził, zastraszał, że dalsza publikacja może tylko zaszkodzić. Chłopie, wyraziłem tylko swoje zdanie, a ty zrobisz z tym co będziesz chciał. Takie odpuszczenie czy zaprzestanie udzielania się pokazuje tylko twoją słabość jakobyś miał ku temu wyraźne powody. Piszesz ogólnikowo, wrzucasz wszystkich do jednego wora i jesteś kolejnym, który sprowadza wszystko do "gówna" :frankapprove: Nie sądziłem, że można się tym aż tak obruszyć. Wincyj luzu i powtórzę znaną chyba przez wszystkich mantrę - To tylko forum :fjedzia:
 
Last edited:
Rafał Jackiewicz wraca do MMA. Dzisiaj po wygranej nad Skrzypczyńskim zapowiedział zakończenie kariery na grudzień, gdzie na jednej gali stoczy trzy pojedynki-w boksie, kicku i właśnie w MMA.
 
Juśkiewicz przez TKO!
Bardzo ładnie zaprezentowała się w stójce, dobra technicznie, sporo kombinacji, bez problemu obijała Brazylijkę. Martwi mnie wciąż jej partem, w sumie w tej walce praktycznie go nie było aby to zweryfikować, lecz trochę się obawiałem o jej nogę jak przeciwniczka ją chwyciła.
 
jednak Juśkiewicz (7-4) zawalczy z Kanną Asakurą (8-2) na gali Rizin
Asakura wygrała z Ishioką przez jednogłośną decyzje na Deep Jewels 17
 
Nie wiem czy było przez ten natłok informacji o walce bokserskie. Walką wieczoru Extra Gala MMA "Night of Champions" (tam gdzie Bonus i Wojtek) zosatała: Łukasz Demczur vs. Krzysztof Klaczek.
@duubertowa
 
Schaub tyle czasu cisnął ludziom kit o szansach Conora, że faktycznie sam w to uwierzył i teraz ma problem z powrotem do rzeczywistego świata.
Z Schauba się śmiali jak mówił, że Conor wygra więcej niż jedną rundę. Ogólnie chodziło mu o to, że nie będzie totalny missmatch i w tym miał rację. Potem już poszedł po całości i zaczął głosić wygraną Conora co było przesadą.
 
Alan Jouban jedzie po Snoop Dogu



----------------------------------------------------------------------------------

Firas zrobil juz analize walki FLoyda z Conorem

 
Back
Top