Newsy MMA Userów

19990069_1540597169333285_7705634407402595331_n.jpg
 
Last edited:
Nie chodziło o zapłatę, chodziło o pomoc wśród sponsorów, kontrahentów, kontaktów. Inne organizację potrafią wspomóc swoje gwiazdy w przypadku ich ciężkich chwil/kontuzji, Fen za to mówi, że to nie ich zawodnik, bo nie ma z nim kontraktu.

PS. A po za tym, to ostatnio FEN dużo stracił w moich oczach, tak jak byłem zajarany tą organizacją, tak od jakiś 2,3 gal mnie irytują zachowaniem.
Ty poważny jesteś ?
Już od dawna wiadomo , że FEN ledwo przędzie a w zasadzie nigdy jakoś im nie szło i jeszcze mają mu płacić , że miał wypadek. Według ciebie prezes powinien zapłacić z własnych pieniędzy i np nie jechać z dzieciakami na wakacje żeby Zontiemu pomóc ?
 
Ty poważny jesteś ?
Już od dawna wiadomo , że FEN ledwo przędzie a w zasadzie nigdy jakoś im nie szło i jeszcze mają mu płacić , że miał wypadek. Według ciebie prezes powinien zapłacić z własnych pieniędzy i np nie jechać z dzieciakami na wakacje żeby Zontiemu pomóc ?

Przy okazji warto zaznaczyć , że Zonti to gość starszy od Prezesa .
 
Na Road FC 040 Tom Santos znokautował przeciwnika w jakieś 5-7 sekund! (zaznaczony moment KO + cała gala). Wygrał też podstarzały Mighty Mo(46lat) przez KO, ale słabe to było.


Wyniki całego turnieju po angielsku dzięki Combatpress.
Mighty Mo def. Dong Kuk Kang by TKO (ground and pound). Round 2 – for openweight title
Amartuvshin Khuukhenkhuu def. Shinji Sasaki by knockout (punch). Round 1 – lightweight tournament
Tom Santos def. Yui Chul Nam by TKO (punches). Round 1 – lightweight tournament
Ronys Torres def. Elnur Agaev by submission (heel hook). Round 1 – lightweight tournament
Kota Shimoishi def. Dae Seong Park by TKO (punches). Round 2 – lightweight tournament
Munguntsooj Nandin-Erdene def. Gleristone “Toninho Fúria” Santos by TKO (punches). Round 1 – lightweight tournament
Mansour Barnaoui def. Chang Hyun Kim by submission (rear-naked choke). Round 1 – lightweight tournament
Shamil Zavurov def. Leo Kuntz by unanimous decision – lightweight tournament
Yincang Bao def. Reydon Romero by TKO (ground and pound). Round 2 – lightweight tournament
Hoon Kim def. Riki Fukuda by TKO (punches). Round 2
Emiko Raiki def. Hae In Kim by majority decision
Alexander Merezhko def. Doo Jae Jung by submission (neck crank). Round 1
Hae Jin Park def. Hyung Seok Lee by knockout (right cross). Round 2
Dong Hwan Lim def. Ji Hoon Kim by unanimous decision
 
Last edited:
Według mnie to jedna z najłatwiejszych walk stylistycznie dla Nejta w lekkiej. Mógłby to wziąść. Ale nie weźmie :lol:

 
Ty poważny jesteś ?
Już od dawna wiadomo , że FEN ledwo przędzie a w zasadzie nigdy jakoś im nie szło i jeszcze mają mu płacić , że miał wypadek. Według ciebie prezes powinien zapłacić z własnych pieniędzy i np nie jechać z dzieciakami na wakacje żeby Zontiemu pomóc ?
Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później mi powiedz gdzie mam napisane o tym, że fen ma mu za operacje zapłacić.
 
Back
Top