Newsy MMA Userów

yzm9epipl74z.jpg


::snoopd::
 
Czyli co, jak założyłem konto i pokazuje mi, że mam do września za darmo to się bawię do tego czasu, a potem normalnie będzie mi schodzić, czy mam wykupywać sam? #Debiutant
Teraz mają nowe zasady i z kodów nie są odnawialne subskrypcje. A przynajmniej u mnie nie odnawia włączenie z tymi od Rewards co mi zostały.

BTW, ten FANexpercience już nie działa. Ale dalej Stockholm daje 1 miesiąc gratis.
 
Z konkurencyjnego portalu: Tim Hague w stanie krytycznym w następstwie ciężkiego nokautu w walce bokserskiej.
Z Kanady napływają tragiczne wieści. Wedle doniesień licznych dziennikarzy Kanadyjczyk Tim Hague (rekord bokserski przed walką: 1-2) zmarł w szpitalu w Edmonton w następstwie obrażeń, jakich doznał podczas piątkowego pojedynku bokserskiego, który przegrał przez ciężki nokaut z bokserem (rekord 7-1) Adamem Braidwoodem

Ten zawodnik walczył na ACB 41 przegrywając przez nokaut z Michałem Andryszakiem
http://www.lowking.pl/doniesienia-tim-hague-zmarl-nastepstwie-ciezkiego-nokautu-walce-bokserskiej/
 
"Good things happen to good people and Mauro Ranallo just got the best news he could probably ever get in his professional career.

The former Smackdown announcer has been given the task by Showtime to be the play-by-play man for the Conor McGregor vs Floyd Mayweather boxing fight on August 26 live from Las Vegas. Joining him on the broadcast are host Brian Custer, color analysts Al Bernstein and Paul Maglianaggi, ringside reporter Jim Gray and unofficial scorer Steve Farhood. These men will have the honor to say that they have been part of history, keeping viewers up-to-date in the highest-grossing pay-per-view in history.

The 47-year-old Ranallo left WWE in March one year into his contract after suffering a major bout with depression. When he signed with WWE, he called it his dream job but people within the company didn’t really make him feel welcome.

Ranallo this week signed a new deal with Bellator MMA along with longtime UFC commentator Mike Goldberg."

Czyli skład komentatorski na walkę Mayweather-McGregor już znany. W przypadku Ranallo nie jestem zaskoczony, że dołączył do składu komentatorów. Co by nie mówić, w tym gronie musiała znaleźć się jakaś osoba bardziej związana ze środowiskiem MMA.
 
Na ringu bokserskim zginął Tim Hague, były zawodnik UFC, a swoją ostatnią walkę MMA przegrał z Michałem Andryszakiem na ACB 41.
 

Słodziutka i składnie wypowiadająca się dziewczyna:shy:

A o walce, o której przygotowaniach wspomniała dowiedzieliśmy się tuż po wywiadzie. Zawalczy ponownie w Japonii. Na gali Girl-S Cup 2017 w Tokio jej przeciwniczką będzie Japonka Mio Tsumura. Trzeba mieć nadzieję, że tym razem Japonia okaże się szczęśliwsza.


Tylko to UeFCe przepytującego:facepalm:
 
Back
Top