Newsy MMA Userów

Bez balaszki nie będzie? Please. :)

Nie będzie, bo po wypełnieniu kontraktu z UFC pójdzie jeszcze do Bellatora lub Rizin (bardziej prawdopodobne) dać jeszcze kilka widowiskowych zwycięstw na soku z półogórami lub freakami za lukratywne kontrakty i dopiero emerytura. Dla takich "zdrajców" miejsca w UFC HoF ni ma.
Nie hejtuję tylko tak piszę. Przynajmniej na odejście będzie miał kilka zielonych cegiełek, a nie pasmo czerwieni. Coś w stylu Mirka z Chorwacji..
 


Nie będzie, bo po wypełnieniu kontraktu z UFC pójdzie jeszcze do Bellatora lub Rizin (bardziej prawdopodobne) dać jeszcze kilka widowiskowych zwycięstw na soku z półogórami lub freakami za lukratywne kontrakty i dopiero emerytura. Dla takich "zdrajców" miejsca w UFC HoF ni ma.
Nie hejtuję tylko tak piszę. Przynajmniej na odejście będzie miał kilka zielonych cegiełek, a nie pasmo czerwieni. Coś w stylu Mirka z Chorwacji..

Nie wiem może w tym momencie gadam głupoty. A dla mnie to całe HoF jest przereklamowane. Co to daje w sumie ? Jest za to jakiś hajs ? Na pewno wiem, że goście którzy tam są byli zajebistymi zawodnikami ale też psami UFC którzy zawsze siedzieli cicho. Każdy kto zacznie szczekać od razu stamtąd wylatuje albo nigdy tam nie będzie.
 




Nie wiem może w tym momencie gadam głupoty. A dla mnie to całe HoF jest przereklamowane. Co to daje w sumie ? Jest za to jakiś hajs ? Na pewno wiem, że goście którzy tam są byli zajebistymi zawodnikami ale też psami UFC którzy zawsze siedzieli cicho. Każdy kto zacznie szczekać od razu stamtąd wylatuje albo nigdy tam nie będzie.


To już zupełnie inny temat. ;)
 
Nie będzie, bo po wypełnieniu kontraktu z UFC pójdzie jeszcze do Bellatora lub Rizin (bardziej prawdopodobne) dać jeszcze kilka widowiskowych zwycięstw na soku z półogórami lub freakami za lukratywne kontrakty i dopiero emerytura. Dla takich "zdrajców" miejsca w UFC HoF ni ma.
Nie hejtuję tylko tak piszę. Przynajmniej na odejście będzie miał kilka zielonych cegiełek, a nie pasmo czerwieni. Coś w stylu Mirka z Chorwacji..
Vitor już zarobił dobre pieniądze i może spokojnie kończyć po tej walce, a potem dostanie się do HoF tak samo jak Faber.
 
Panowie 2 strona juz jedzie z komentarzami ktore nic nie maja wspolnego z newsami. Nie robmy tu bajzlu!
 
Jest inba

Sąsiedzi vs KSW Cross Fight Gym

comment_FJwW2xpPzJ3zjj68rXvhnAS89ZnCbt3s.jpg
 
Jest inba

Sąsiedzi vs KSW Cross Fight Gym

comment_FJwW2xpPzJ3zjj68rXvhnAS89ZnCbt3s.jpg
No ja się im trochę nie dziwię, a jeszcze jak mogą coś na tym ugrać to nie dziwię się że podnoszą tą sprawę. Dla przykładu nie wiem na ile to plotka na ile prawda, ale we Wrocku jak się otworzyła jedna z burgerowni na rynku to sąsiedzi narzekając na niosący się smród / zapach oraz hałas mają tam w jakiejś formie jedzenie za free (zgaduję, że nie do oporu ale na zasadzie burger dziennie) wiadomo zysk niewielki no ale coś tam ugrali.
 
Jest inba

Sąsiedzi vs KSW Cross Fight Gym

comment_FJwW2xpPzJ3zjj68rXvhnAS89ZnCbt3s.jpg
Dobrze napisali, Gym w domu mieszkalnym to totalna patola. tym bardziej bez osobnego wejścia.
Mieli robić ekspansję klubów, ale powinni działać z rozwagą. Bo taki smród tylko im zaszkodzi.
 
Jest inba

Sąsiedzi vs KSW Cross Fight Gym

comment_FJwW2xpPzJ3zjj68rXvhnAS89ZnCbt3s.jpg
Jeśli to prawda to niech walczą z całych sił za ch**a się nie poddawać! Klub w takim miejscu to koszmar dla pozostałych mieszkańców.
Przykro mi bardzo ale są pewnie granice przyzwoitości do czego można użyć zwykły lokal mieszkalny.
 
Back
Top