Newsy MMA Userów

w sobote w kortowie bedzie asia jedrzejczyk jak by chcial ktos przyjechac do olsztyna
14:00 - Gadka Szmatka - goście: Joanna Jędrzejczyk, Piotr "Lolek" Sołoducha, Mirosław "Mynio" Ortyński (Kort tenisowy obok Plaży Kortowskiej)

 
wczoraj w hamburgu, do jednej szkoly sportow walki wpadlo 5 typa z maczetami i nozami i pocieli trenera, ktory byl tam juz sam, bo uczniowie wczesniej wyszli. napastnikami byli goscie z innej szkoly, z ktorej odszedl tamten trener i zalozyl swoj wlasny gym. oczywiscie wszyscy sa arabami, ale napisz to kurwa gdzies na necie to ci odrazu komentarz usuna, bo to przeciez nie ma nic wspolnego z tym..
 
wczoraj w hamburgu, do jednej szkoly sportow walki wpadlo 5 typa z maczetami i nozami i pocieli trenera, ktory byl tam juz sam, bo uczniowie wczesniej wyszli. napastnikami byli goscie z innej szkoly, z ktorej odszedl tamten trener i zalozyl swoj wlasny gym. oczywiscie wszyscy sa arabami, ale napisz to kurwa gdzies na necie to ci odrazu komentarz usuna, bo to przeciez nie ma nic wspolnego z tym..
U nas kultura. Jak ktoś odchodzi to jeszcze oświadczenie napisze albo coś zdememtuje.
 
wczoraj w hamburgu, do jednej szkoly sportow walki wpadlo 5 typa z maczetami i nozami i pocieli trenera, ktory byl tam juz sam, bo uczniowie wczesniej wyszli. napastnikami byli goscie z innej szkoly, z ktorej odszedl tamten trener i zalozyl swoj wlasny gym. oczywiscie wszyscy sa arabami, ale napisz to kurwa gdzies na necie to ci odrazu komentarz usuna, bo to przeciez nie ma nic wspolnego z tym..

A na GNP1 o tym nie pisali?
 



Lucas Martins po ostatniej porażce z Whitefordem został zwolniony z UFC
edit: Masz racje @VaeVictis
Zasugerowałem się jedynie nagłówkiem i zapomniałem, że było odwrotnie



 
Last edited:
@VoRaNeK Martins wygral z Whitefordem i to jest wlasnie ciekawe, ze mimo zwyciestwa nie przedluzono mu kontraktu, ktory wygasl po tej walce.
 
dzisiaj jest ważenie przed bellatorem? jeśli tak to o której?

dzięki i sorry że w tym temacie, ale tu chyba zagląda najwięcej osób ;)

peace.

E: dobra znalazłem. o 1 gdyby ktoś nie widział.
 
dzisiaj jest ważenie przed bellatorem? jeśli tak to o której?

dzięki i sorry że w tym temacie, ale tu chyba zagląda najwięcej osób ;)

peace.

E: dobra znalazłem. o 1 gdyby ktoś nie widział.

Jest na głównej temat ;)
 
"Jacare's out of the equation. I think he's having his balls lopped off. He's talking about title shots. Here it is, for the taking. Do you not think I have a bad knee? I've torn my posterior cruciate ligament four days before the final of The Ultimate Fighter and decided not to do surgery. My knee hurts every time I take a step. It clicks like hell every time I walk down stairs, after every training session it's agony. I have to ice it every single day, but I want to fight. I want to be the champion. You make these sacrifices. Jacare wouldn't do it, Chris pulled out, everyone else is testing positive for steroids. Here we are, it's me and I'm going to make the most of it."

Michael Bisping

http://www.mmafighting.com/2016/5/1...ans-to-stick-it-to-everybody-that-doubted-him


Ja mu kibicuje. Luke to trochę buc. Bardzo przystojny buc :lol:
 


Marcin wcześniej poprosił ludzi o streamy, gdzie będzie można obejrzeć jego walkę żeby więcej Polaków mogło obejrzeć walkę. Dziś wrzucił linki. ;)

Z tego co mówili w Szczęce, prelimsy, a więc i walkę Marcina, będzie można oglądać za darmo na stronie/aplikacji Bellatora.
 
Back
Top