Newsy MMA Userów









:penn:
tWo-fTYbVxg.jpg



Książę Bahrajnu? :joer:






:siara:
 
Majacy czesto problemy z odpowiednim podejsciem do treningow Marian Ziolkowski wybiera sie do Nova Uniao. Ja wiem czy to idealny wybor ? Troche hardcore.
 
http://mymma.pl/martin-lewandowski-...byla-roznorodna-mam-gotowa-oferte-dla-fedora/

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW rozmawiał z dziennikarzami WHOA TV na temat gali KSW Colosseum na PGE Narodowym. Poniżej kilka najciekawszych wypowiedzi Martina:

Raczej nie należy się spodziewać walki Pudzianowski vs. Fedor Emelianenko. Mam gotową ofertę dla Fedora jednak musimy budować kartę tak, aby była różnorodna i na tak wielkim obiekcie potrzebnych jest kilka hitowych zestawień, a nie tylko jedno. Chcemy skoncentrować się na tym, aby fightcard był różnorodny, by każdy mógł znaleźć jakąś jedną, szczególnie interesującą walkę dla siebie

Rozmawiamy z kilkoma inwestorami, którzy mogliby nas wesprzeć na europejskim rynku. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem i miejscem dla nas jest Wielka Brytania i Irlandia. Przyglądamy się mocno tej scenie MMA, badamy rynek jednak nierozsądnie byłoby wymieniać nazwiska zawodników jeszcze przed podpisaniem kontraktów z nimi
 
Back
Top