Newsy MMA Userów

Odniosłem wrażenie(może mylne), że masz żal do MMARocks.pl. Zabrzmiało to jak poirytowanie, że nie zgodzili się na Twoją(zwłaszcza Twoją) dalszą współpracę z KSW. EoT.
jak masz pisac dobre teksty, skoro takiego czegos nie rozumiesz.. ehh, a dalem ci nominacje naa rapera roku, nie spierdol tego
 
@Laikike1 nie rób z tego afery. Ja zapytałem informacyjnie nie po to żeby robić z tego sensacje.
@baju ja pytałem o bany bo to mi forumowi koledzy byli nawet jeżeli z niektórymi nie dażyliśmy się sympatią. Nie uczestniczyłem w żadenej z ich aferek dlatego nie mam osobistego stosunku do tego.
@Dominik Durniat powodzenia na nowej drodze życia :wink:
 

Tak sobie kminiłem i skoro Różal nie będzie już trenował Popka a ten chciałby się szykować na kolejną walke to najlepsze miejsce dla ciężkiego to S4. Miałby z kim sparować bo sparingi muszą być.
 
Weź, nie chce mi się oglądać swojego słabego performance.Organizacyjnie, atmosfera itp. doświadczenie przekozackie, ale my performance mi siedzi w głowie nadal.
Nie wiem michi, ty chciałes go porozpierdalac łokciami, ujebac latającym kolanem czy załozyc japoński krawat ? Pierwsze walki takie są, wygrałes, ciesz się z tego, staraj się startowac jak najwięcej, a z czasem zaczniesz inaczej patrzeć na "pierwsze występy"
 
Weź, nie chce mi się oglądać swojego słabego performance.Organizacyjnie, atmosfera itp. doświadczenie przekozackie, ale my performance mi siedzi w głowie nadal.
bardzo dobrze Ci poszło koleżko,graty ! trenuj tak dalej a będziemy stawiać chajure na Ciebie podczas walk w KSW
 
C05zazAUcAAPNQu.jpg:large
 
#Nikogo ale właśnie trwa WSOF z takimi gwiazdami jak Bruno Santos, Rosholt, Shields, Okami i Fitch i to w MSG.
 
Back
Top