Newsy MMA Userów

ONE Championship 50 - wyniki


  • Brandon Vera def. Hideki Sekine via TKO (strikes) – Round 1, 3:11 – to defend heavyweight title
  • Bibiano Fernandes def. Reece McLaren via split decision – to defend bantamweight title
  • Mark Striegl def. Sotir Kichukov via unanimous decision
  • Toni Tauru def. Geje Eustaquio via submission (rear-naked choke) – Round 1, 3:55
  • Honorio Banario def. Rajinder Singh Meena via submission (armbar) – Round 1, 4:04
  • Leandro Ataides def. Mohamed Ali via knockout (flying knee) – Round 2, 4:54
  • Edward Kelly def. Sunoto Peringkat via TKO (strikes) – Round 3, 2:14
  • Danny Kingad def. Eugene Toquero via submission (armbar) – Round 1, 4:26
  • Jenny Huang def. April Osenio via submission (gogoplata) – Round 2, 4:28
  • Sim Bunsrun def. Liu Peng Shuai via unanimous decision
  • Xie Bin def. Mario Satya via unanimous decision
 
Polecam nadrobic walke Fernardesa jesli ktos nie widzial. Mistrz skonczyl ze zlamanym nosem i ogolnie dzialo sie.
 
Gegard kalkuluje, ale czeki z $. :) Nie jest to takie "zerowe", uwierz mi, wie co robi.

Takie kalkulacje to ja rozumiem, nawet popieram, ale wydaje mi się, że on by wyszedł do ringu dosłownie z każdym :)
 


Wywiad z Mirko, po tym jak się dowiedział, że Silva wypadł. Jeżeli dobrze kumam chorwacki, to koło 3:15 mówi coś w superlatywach o Bajorze. Tak swoją drogą to ten chorwacki nie jest za bardzo trudny, skoro idzie skumać dobre 25% bez nauki.
 
z04Z8Jp.jpg


 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

JA PIERDOLE ...



--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalej nie wiem co z tym okiem. Jemu chyba serio coś jest ale go dopuścili. Ja już kurwa nie wiem :lol:

UvXIywE.png
s0vcbpK.png


 
Back
Top