Newsy MMA Userów



konfa Bellator Sonnen - Tito


23:10 :bleed:

CwYDUPuXUAAbWUR.jpg
 
Mamed Khalidow odwiedził wychowanków lidzbarskiego MOW



Najlepszy Polski zawodnik MMA spotkał się z chłopcami w stołówce. Choć początkowo chłopcy dość nieśmiało zadawali pytania, to szybko zorientowali się, że mają do czynienia z normalnym człowiekiem o nie zawsze kolorowej przeszłości.
Mamed przyjechał do Polski gdy miał 17 lat. Opuścił teren zniszczonej wojną Czeczenii i zatrzymał się we Wrocławiu. Tam ukończył kurs języka polskiego i przeniósł się do Olsztyna, gdzie mieszka do dziś. Sztuki walko trenuje od 13 roku życia. Dziś jest uważany za jednego z najlepszych zawodników MMA (mieszane sztuki walki).

Chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego na okrągło śledzą karierę Mameda. Niektóre zadawane pytania były tak szczegółowe i sprecyzowane, że gość musiał się zastanawiać zanim udzielił odpowiedzi. Nie zabrakło także tych "lżejszych", jak np. którą ręką mocniej uderza, czy o wynik zbliżającego się pojedynku Mariusza Pudziana Pudzianowskiego i Pawła Popka Raka. Olsztyński zawodnik zdecydowanie stawia na tego pierwszego. Mamed Khalidow opowiadał także o swoich treningach, rodzinie i o drodze na szczyt.

- Musiałem zaczynać od zera. Samemu jest bardzo ciężko osiągnąć sukces. Miałem to szczęście, że mam rodzinę i przyjaciół - powiedział sportowiec.

Każdy chętny otrzymał od sportowca zdjęcie z autografem.







 
@baju śledzę jego foty na instagramie i też byłem zdziwiony ile fotek z nią ma. Dziwne bo na pewno byli parą z Valerie jeszcze po jej walce z Aśką. Ale niech mu się wiedzie! Aha odznaczyłeś mnie a nie przyszło powiadomienie ale tutaj akurat śledzę wszystko.
 
Back
Top