Newsy MMA Userów

Chujowy strasznie towar tam muszą mieć.

A on dalej w aucie w foteliku jeździ to ktoś by go musiał przywieźć.
:lesnarhappy:
Zapewne tam wszystko jest bite bez ładu i składu - byle jak najwięcej.

Przypomina mi się od razu sytuacja z Karasiem - ten to w ogóle był debilem..
 

Pewnie Cannonier albo Robek, innej możliwości za bardzo nie ma. Mam tylko nadzieję, że nie Costa, szkoda już czasu na tego brazola, straciłem cierpliwość.

e:
Widzę, że Cannonier wypadł, MCL. To prawdopodobnie Whittaker.
 
W dzisiejszym oktagon live wyszło, że Arbi przyprul się do Kaczmarczyka o surprise motherfucker I dzwonił do niego prywatnie ogarniając numer od Ostaszewskiego bo tak nie można w jego kulturze. Karzeł sie osral, skasował materiał i przeprosił arbiego prywatnie i publicznie
 



Hala w Kolonii na 20k
Screenshot_2023-11-15-21-44-34-120~2.jpg

:benny:
 

I co, znów sprzedadzą 3k biletów jak w Londynie? Niech wjeżdżają na narodowy z zawodnikami artnoxa, wtedy zrobią galę n stadionie 60 tysięcznym ! :benny:

Albo gdzieś w Japonii czy w USA na 80-100 tysięcznym stadionie niech zrobią :benny:

Jaracie się gówno organizacją na poziomie fenu i jaracie się nią tylko dlatego że jest zza granicy najbliższej, taki Ares jest dużo lepszy niż OCTAGON a wogole o nim nie piszecie :muttley:

@zielony666 one się nie opłaca inwestować w MMA ponieważ na swoim terenie oni sprzedają bilety samymi zawodnikami MT tak naprawdę, tam bonusy dalej się sypią jak z rękawa, to się nie musi spinać, to pewnie pralnia pieniędzy jest.
 
  • Like
Reactions: J.K
I co, znów sprzedadzą 3k biletów jak w Londynie? Niech wjeżdżają na narodowy z zawodnikami artnoxa, wtedy zrobią galę n stadionie 60 tysięcznym ! :benny:

Albo gdzieś w Japonii czy w USA na 80-100 tysięcznym stadionie niech zrobią :benny:

Jaracie się gówno organizacją na poziomie fenu i jaracie się nią tylko dlatego że jest zza granicy najbliższej, taki Ares jest dużo lepszy niż OCTAGON a wogole o nim nie piszecie :muttley:

@zielony666 one się nie opłaca inwestować w MMA ponieważ na swoim terenie oni sprzedają bilety samymi zawodnikami MT tak naprawdę, tam bonusy dalej się sypią jak z rękawa, to się nie musi spinać, to pewnie pralnia pieniędzy jest.
Ja tam się nie jaram (oprócz wybranych gal UFC, nadchodzącą już nie) tylko wrzuciłem info newsa... niewiem jak tam przedstawiciel Cohones na OKTAGON Holland... :lol: :boss:
:roberteyeblinking:
 
I co, znów sprzedadzą 3k biletów jak w Londynie? Niech wjeżdżają na narodowy z zawodnikami artnoxa, wtedy zrobią galę n stadionie 60 tysięcznym ! :benny:

Albo gdzieś w Japonii czy w USA na 80-100 tysięcznym stadionie niech zrobią :benny:

Jaracie się gówno organizacją na poziomie fenu i jaracie się nią tylko dlatego że jest zza granicy najbliższej, taki Ares jest dużo lepszy niż OCTAGON a wogole o nim nie piszecie :muttley:

@zielony666 one się nie opłaca inwestować w MMA ponieważ na swoim terenie oni sprzedają bilety samymi zawodnikami MT tak naprawdę, tam bonusy dalej się sypią jak z rękawa, to się nie musi spinać, to pewnie pralnia pieniędzy jest.
3k biletów sprzedali??:o o: Przeciez mieli tam ludzi na karcie z duzymi zasiegami...
 
Back
Top