Newsy MMA Userów

Ja prdl.

To już nawet nie komedia, to farsa.

Gruby paralityk-kaleka i nie, nie mówię tu o Bombardierze

:matt:
Nie ma strachu, nie ma obaw, bo się położy i odklepie przed pierwszym ciosem. To jest jakaś organizacja frikowa czy niby normalna? Nawet friki nie powinny brać inwalidy i wystawiać go do klatki, bo to oszukiwanie widzów. Gruby murzyn niewiele lepszy ale trochę tak.
 
Nie ma strachu, nie ma obaw, bo się położy i odklepie przed pierwszym ciosem. To jest jakaś organizacja frikowa czy niby normalna? Nawet friki nie powinny brać inwalidy i wystawiać go do klatki, bo to oszukiwanie widzów. Gruby murzyn niewiele lepszy ale trochę tak.
Bombardier niewiele lepszy? :DC: Prze ta walka może zakończyć się ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu Erneścika. Mam nadzieje że do tej walki nie dojdzie.
 
Nie ma strachu, nie ma obaw, bo się położy i odklepie przed pierwszym ciosem. To jest jakaś organizacja frikowa czy niby normalna? Nawet friki nie powinny brać inwalidy i wystawiać go do klatki, bo to oszukiwanie widzów. Gruby murzyn niewiele lepszy ale trochę tak.

Może zdąży jednak dostać w ten bałkański baniak.
 
Umieszczenie tego inwalidy na kolejnej gali dopisane do listy sukcesów menadżerskich Artnoxa. Najskuteczniejszy i największy obecnie polski menago MMA. Nie zapraszam do dyskusji, bo to fakt, a nie opinia.
 
IMG_0095.jpeg

Wiedzieliście, że nasz tłuścioszek Pimblett ma przedtreningowe z ABE? Wpadłem na to dzisiaj w walmarcie
 
W sobotę od 19:00 na Polsat Sport Fight transmitowana będzie gala Revolta 4. W walce wieczoru Kamil Szymuszowski zmierzy się z Oskarem Herczykiem. Z innych ciekawych walk, na gali swój powrót po kilkuletnim rozbracie z zawodowymi startami zaliczy Damian Szmigielski.
 
  • Like
Reactions: J.K
Back
Top