Newsy MMA Userów

1680341451912.png


Rozpiska
 
Israel Adesanya nabawił się kontuzji, poszła ta sama noga co w walce z Alexem Pereirą na UFC 281. Ze strachu przed Poatanem kopnął za mocno. Poniżej znajduje się link
Prima aprilis! :lesnarhappy:
 
Chyba dietę zmienił jakiś czas temu...
View attachment 61317
Ja tak nie widzę nic złego, gościu jest transparentny i otwarcie się przyznał do brania sterydów nie mydląc oczu przez to według mnie niepotrzebne jest robienie podśmiechujek typu natural, wege itd. bo tak się głównie nabija z tych bałwanów którzy biorą a boją się przyznać i do tego jeszcze kłamią w żywe oczy.
 
Ja tak nie widzę nic złego, gościu jest transparentny i otwarcie się przyznał do brania sterydów nie mydląc oczu przez to według mnie niepotrzebne jest robienie podśmiechujek typu natural, wege itd. bo tak się głównie nabija z tych bałwanów którzy biorą a boją się przyznać i do tego jeszcze kłamią w żywe oczy.
Mnie tam to gufno obchodzi, ale to jak ewoluował w pomarszczonego mutanta 60 latka jest zabawne.
 
Gordon Ryan jest prze chujem, zajebiste kulanki, polecam sobie obejrzeć całość jak ktoś go jeszcze nie kojarzy.
Super wszystko zmontowali :frankapprove:


Oglądałem i potwierdzam, gość jest niesamowity. Zawodników UFC uważanych za bardzo dobrych parterowców porobił jak dzieci. To jeszcze wyraźniej pokazuje, na jak kosmicznym poziomie jest jego bjj.
 
Jako, że bardzo lubię część bjj w mma, idąc za hajpem na niego, obejrzałem jedną jego walkę o jakieś tam trofeum. Walczył z jakimś brazolem, w chuj utytułowanym również i bardzo mocnym.
Jakie to kurwa jest nudne. 15 minut stali, kolejne 15 minut leżeli zanim doszedł do duszenia. Nigdy więcej.

Zostanę przy MMA doceniając mieszanie BJJ z całą resztą, bo samo bjj, nawet na najwyższym poziomie, kurewsko mnie zraziło. Nudne w chuj.
 
Back
Top