Newsy MMA Userów

Przecież nie pokazuje tam dupy i stóp. To jak patronite.
Ale on ma tam subskrypcję za free... Imo of powinno się zostawić atencyjnym szonom świecącym dupami za kwit, a dla poważnego gościa bijącego się w najlepszej lidze świata w zupełności wystarczą "tradycyjne" sociale
 
1657285649367.png
 
  • Like
Reactions: J.K





Statystyka skąd pochodzą mistrzowie

View attachment 40971

Misrzowie wszystkich organizacji MMA, obecni i byli mistrzowie UFC czy jak?
Od pogromcy Fedora do gościa co dostaje ciężki łomot od Datsika :beczka:.


3 ostatnie bomby nieco komiczne :beczka: Frozen like Elsa :DC:
 
UFC, wszyscy z danego kraju pochodzenia

Chyba zwycięzców turniejów z pierwszych edycji nie wliczyli bo nie ma pasów :fjedzia:
Niezwykle ciekawa statystyka. Praktycznie 2 kraje dzielą się pasami, ciekaw jestem z czego to wynika że akurat te dwa państwa przodują, pula genów a może styl walki? Bardzo ciekawe zagadnienie.
 
Niezwykle ciekawa statystyka. Praktycznie 2 kraje dzielą się pasami, ciekaw jestem z czego to wynika że akurat te dwa państwa przodują, pula genów a może styl walki? Bardzo ciekawe zagadnienie.
Może dlatego, że to oni tworzyli UFC i to z tych dwóch krajów najwięcej jest zawodników w UFC. Można to porównać do innych org. MMA np: KSW - najwięcej mistrzów z Polski, ACA - najwięcej mistrzów z Rosji itd.
 
Niezwykle ciekawa statystyka. Praktycznie 2 kraje dzielą się pasami, ciekaw jestem z czego to wynika że akurat te dwa państwa przodują, pula genów a może styl walki? Bardzo ciekawe zagadnienie.
też jest to że Amerykanie mają też kolegiackie zapasy a w Brazylii to w faweli raczej trzeba szybko sie nauczyć bić
No i w Ameryce są swietne kluby i jak kolega pisał to oni kształtowali UFC
 
Back
Top