Natsu rywalką Lexy w walce wieczoru High League. Poznaliśmy datę i miejsce gali, bilety w sprzedaży

Właśnie dlatego jesteś tylko smykiem :rutekajak:

1. Żaden problem, 3 kliknięcia i po temacie.
2. Odświeżenie to kwestia 3 sekund.
3. Streamy śmigają w bardzo dobrej jakości.
4. A co, jak oglądasz na nielegalnym streamie to gryziesz pazury że ci FBI na chatę wpadnie? xDD
(Poza tym pełno było sytuacji że ludzie po wykupieniu ppv mieli problemy z transmisją więc ppv nie gwarantuje ci bezstresowości)
5. Wspiera to się osoby potrzebujące a nie milionerów.

Pieniądze które lecą na ppv lepiej przeznaczyć chociażby na pomoc jakiemuś choremu dziecku.
Wspieranie gal takich jak fame, elite czy inne ścierwo to czysty idiotyzm bo założyciele tych organizacji mają w brud siana a dzięki naiwniaczkom będą mieli go jeszcze więcej xD
Jeśli chodzi o wykupywanie ppv do gówno gal to nie chodzi o pieniądze a raczej o zasadę.
Akurat fejm to ma chujowe transmisje więc nie wiem co on gadał o dobrej jakości
 
Dajcie Panowie spokój. Ile tych newsów z High League było? Kilka? Ile codziennie jest o tematyce UFC. Nasza konkurencja nas dosłownie miażdży w ilości pudelkowego contentu. Przysięgam, wystarczy sprawdzić. Świat się zmienia, musicie nam wybaczyć tego typu materiał raz na jakiś czas. Myślę, że to mała cena za to wszystko co przez ponad 10 lat dla Was robimy :)

Te dziewczyny wydawały mi się poniekąd słynne, więc umieściliśmy wpis. Jeśli mimo wszystko dostajemy wyzwiska to jednak ograniczymy i tak minimalną ilość tego bardziej rozrywkowego contentu. A dla maruderów polecam z całego serca wybrać się na Facebooka naszej bezpośredniej konkurencji :) Możecie się srogo zdziwić.
Zero newsów na ten temat będzie adekwatną ilością do wartości tego "widowiska".
 
Po przeczytaniu tego newsa zrozumiałem w sumie tylko: Ergo Arena.
Nie wiem co to za sława walczy z jaką inną sławą, bo ich nie znam, nie wiem co to za gala, nie znam tego sławnego promotora.
Z całej masy bardzo znanych ludzi wymienionych w poście nie znam absolutnie nikogo, nawet ze słyszenia.
Dobrze, że przynajmniej komentarze wesołe.

P.S. śmieszy mnie, jak bardzo niektórzy są zaskoczeni, co to mmarocks niby robi publikując takie newsy...przecież to nihil novi, ten proces trwa na portalu na całego od dobrych paru lat
 
Właśnie dlatego jesteś tylko smykiem :rutekajak:

1. Żaden problem, 3 kliknięcia i po temacie.
2. Odświeżenie to kwestia 3 sekund.
3. Streamy śmigają w bardzo dobrej jakości.
4. A co, jak oglądasz na nielegalnym streamie to gryziesz pazury że ci FBI na chatę wpadnie? xDD
(Poza tym pełno było sytuacji że ludzie po wykupieniu ppv mieli problemy z transmisją więc ppv nie gwarantuje ci bezstresowości)
5. Wspiera to się osoby potrzebujące a nie milionerów.

Pieniądze które lecą na ppv lepiej przeznaczyć chociażby na pomoc jakiemuś choremu dziecku.
Wspieranie gal takich jak fame, elite czy inne ścierwo to czysty idiotyzm bo założyciele tych organizacji mają w brud siana a dzięki naiwniaczkom będą mieli go jeszcze więcej xD
Jeśli chodzi o wykupywanie ppv do gówno gal to nie chodzi o pieniądze a raczej o zasadę.
Nie chodzi mi o fbi xD z bezstresowym oglądaniem miałem na myśli ze nie muszę zamykać tych jebanych okienek co wyskakują lub odświeżać transmisji.
Wyobraź sobie ze wpada do Ciebie
10 - 15osób i ci jakieś jebane okienka wyskakują, wstyd trochę.
Ppv wykupuje już od jakos11 lat i pamietam ze chyba jedynie fame mma 9 dało dupy bo mieli straszne problemy z transmisja.
Ujebalo początek walki Kubańczyka z tym plackiem malczynskim.
Rozumiem oglądać strimy z ufc bo undercard często nie leci na Polsacie itp ale zydzic pare złotych dla ,,zasady” i się męczyć z jakimś zjebanym strimem to dla mnie niezrozumiałe xD
 
Nigdy w historii portalu nikt nie miał płacone za kliknięcie. Inaczej skończylibyśmy pisząc o Rolniku Szukającym Żony w MMA (jak inne portale) :D Natomiast my konsekwentnie stawiamy na sport i sportowe emocje. Przebłyskami takimi jak ten nie ma co się przejmować, to kropla :)

Z jednej strony dbacie o poziom wypowiedzi na cohones, z drugiej wrzucacie tego typu gówna które wnoszą wysyp syfu w komentarzach. Gdzie tu logika? Wiadomo w :gdzie:
Konkurencja wyprzedza was w wyścigu po laurki z gówna.
Jeżeli musicie, wrzucajcie. Dla mnie to ogromny upadek portalu.
 
Walki bokserskie są nudniejsze niż walki freaków w mma

Fakt, nie opinia
Zawsze mnie śmieszy tego typu zakłamywanie rzeczywistości jakie to te freak fighty są niby efektowne. Widziałem prawie całą gale Fame, ta na której bił się Norman i większość tych walk wyglądała jak ta Araba czyli jeden coś umie więc wykona 2 low kicki na rundę po czym leży na drugim gościu przez resztę rundy bo tamten nie ma pojęcia co wgl ma robić z pleców, te chłopaczki już coś tam potrenowali i wygląda to jak taka ALMMA dla ubogich, do tego przeciąganie gali do maksimum więc jak ktoś się dobrze bawi i jeszcze płaci za cos takiego to współczuję. Walki bokserskie na najwyższym poziomie są ciekawe no chyba, że jedyne jakie widziałeś to takie w stylu tej walki Normana w boksie na Fame. :DC:
 
Dobra, Natsu to jest ta od ciekawych strimów na kamerkach. A kim jest ta Lexy? Też ma gdzieś rozbierane filmiki?

Bo jak nie to nie rozumiem po co o tym piszecie :weird:
 
Nie czytaqm takich niusów ale kilka fotek lalek jak niezłe można dać, w tym fotek ze sraką
 
Nie chodzi mi o fbi xD z bezstresowym oglądaniem miałem na myśli ze nie muszę zamykać tych jebanych okienek co wyskakują lub odświeżać transmisji.
Wyobraź sobie ze wpada do Ciebie
10 - 15osób i ci jakieś jebane okienka wyskakują, wstyd trochę.
Ppv wykupuje już od jakos11 lat i pamietam ze chyba jedynie fame mma 9 dało dupy bo mieli straszne problemy z transmisja.
Ujebalo początek walki Kubańczyka z tym plackiem malczynskim.
Rozumiem oglądać strimy z ufc bo undercard często nie leci na Polsacie itp ale zydzic pare złotych dla ,,zasady” i się męczyć z jakimś zjebanym strimem to dla mnie niezrozumiałe xD
Wstydem to jest dorabianie zarobasów za chujowe show którzy na takich naiwniakach robią fortuny które następnie są rozpierdalane na koks dziwki i inne uciechy gdy na wyciągnięcie ręki masz darmową transmisję w podobnej jakości tyle że trzeba 3 razy częściej użyć przycisku myszy a nie jedna wyskakująca reklama w ciągu 2 godzin którą zobaczą znajomi :DC:
Jak dobrze że twój tok rozumowania jest mi obcy ale myślę że spowodowane to jest różnicą wieku i jak trochę bardziej dojrzejesz to zrozumiesz pewne kwestie związane związane z wykupywaniem ppv.
 
Wstydem to jest dorabianie zarobasów za chujowe show którzy na takich naiwniakach robią fortuny które następnie są rozpierdalane na koks dziwki i inne uciechy gdy na wyciągnięcie ręki masz darmową transmisję w podobnej jakości tyle że trzeba 3 razy częściej użyć przycisku myszy a nie jedna wyskakująca reklama w ciągu 2 godzin którą zobaczą znajomi :DC:
Jak dobrze że twój tok rozumowania jest mi obcy ale myślę że spowodowane to jest różnicą wieku i jak trochę bardziej dojrzejesz to zrozumiesz pewne kwestie związane związane z wykupywaniem ppv.
Stary ja mam wyjebane na co oni później przeznaczają kasę, płace ppv i oglądam w super jakości bez jakiś wyskakujących reklam.
A ty wyjeżdzasz z jakimiś głębszymi filozofiami życiowymi odnośnie płacenia paru dyszek za ppv xD
 
Freaki zniszczyły świat. Przez nie topią się lodowce.

99picks twoim zadaniem jest zlikwidować matkę Krzysztofa Rozpary cofając się w czasie - Sare Rozporr
Kupowanie legalnej transmisji= niszczenie świata, 2012, asteroida i dinozaury
 
Back
Top