Największy debil na cohones

Kto zasługuje na miano największego debila na forum?

  • ZELAZNYDZBAN

    Votes: 68 77.3%
  • Dick94

    Votes: 39 44.3%

  • Total voters
    88
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
typ chwalił się ze jest bogaczem i może mieć 5 mln zielonych w gotówce
Typ ostro przyjebany
Raz wrzucił zdjęcie z 1500 zł , 14 po 100 złotych i 2 po 50 zł:beczka:
Kurde czemu ja takiego debila nie widziałem skoro nawet Ty będący na forum kilka miesięcy trafiłeś Ryta z Kanady.
 
Panowie, tak jak przewidywałem, pojawia się wiele głosów, że nie ma tego lub tamtego... wybór starałem się uzasadnić w pierwszym poście. Jest na pewno subiektywny, ale dokonałem go na podstawie obserwacji i doświadczenia dialogu, a czytam szybko i dużo. :shy: Chodziło mi o bezpośrednie starcie użytkowników, z którymi dialog jest równie bezcelowy, jak próba wytłumaczenia fizyki kwantowej noworodkowi. W myślach teraz słyszę słowa starego znajomego, który by mi w tym momencie powiedział: gadaj z dupą, to cię osra. Oni dzięki swojej autentycznej ignorancji sami się ośmieszają - wystarczy zaprosić ich na scenę i oddać im głos. To prawdziwe unikaty, a przy tym mamy takie fajne starcie uznanej już gwiazdy z młodym prospektem, doświadczenia z fantazją, wnuczka z dziadkiem itd.

Niemniej jednak muszę Wam powiedzieć, że odzew z Waszej strony przerósł moje oczekiwania, :lol: co z kolei zainspirowało mnie i mam kilka ciekawych pomysłów, które powinny zadowolić, może nie wszystkich, bo o to w życiu trudno, ale ogromną większość i zapewnić wszystkim trochę rozrywki. Najpierw trzeba jednak rozstrzygnąć to starcie, co da mi też czas na rozważenie najlepszych opcji - ale jeżeli uważacie, że kogoś tu brakuje lub po prostu kogoś nie lubicie, wkurwia Was, albo macie ochotę wysprzęglić komuś z klawiatury, to możecie napisać tu jego kandydaturę (mogą być też ci, których już z nami nie ma lub ukrywają się za mulciakami). Proszę jedynie bez wyzywania się - nie o to chodzi, poza tym już jest taki temat.

PS Aha, bo zapomniałem, w razie czego swoją kandydaturę uwzględnię z automatu, aby żywiący do mnie skrytą niechęć nie czuli się pokrzywdzeni. Uff, ale się rozpisałem... :sos:
 
A on jeszcze na forum w ogóle został? (zresztą to legendarny Tytus)
Najpierw założył kolejne konto żeby sam z sobą dyskutować, jak moderacja kazała mu wybrać to stwierdził, że nie jesteśmy partnerami do dyskusji, bo nie uznajemy jego objawionych teorii. Teraz znów wrócił z innym kontem (pomimo, że tamte nie zostały chyba zbanowane) ale rzadko się udziela.
 
Najpierw założył kolejne konto żeby sam z sobą dyskutować, jak moderacja kazała mu wybrać to stwierdził, że nie jesteśmy partnerami do dyskusji, bo nie uznajemy jego objawionych teorii. Teraz znów wrócił z innym kontem (pomimo, że tamte nie zostały chyba zbanowane) ale rzadko się udziela.
Jaka nazwa bo aż ciekaw jestem.
 
Ten sam od 1500zl :beczka:
Mój ulubiony troll. Zajebisty zjeb.
Z mocnych zawodników przypominam, że mahonek został patostreamerem i upadlał się za 3 złote przed dzieciakami w internecie.
A tego akurat się powinno odjebać i w przeciwieństwie do żelaznego nie chodzi o perma.
Jebana zaraza. Przy nim ziomki i inne głąby to zajebiści ludzie.
Ciężki patol.
 
Nigdy nie sądziłem że w takiej ankiecie nie zagłosuje na żelaznego dzbana, ten jakoś przestał mi przeszkadzać gdy ukończyłem misje ukazania światu jakim jest głąbem, ten drugi jest bardziej szkodliwy, rok temu odkrył sport jakim jest MMA, poprzez freski i myśli że ma wiedzę w temacie, nie dając sobie kompletnie nic przetłumaczyć, nie zważając na to że oponenci mają 10x większy staż w temacie, myśli że w całym internecie nie ma normlanych ludzi, tylko dzieci z vikopu, tyle że w przeciwieństwie do niego dużo ma jakiś instynkt samozachowawczy, ten dzieciak na sparingi chciał się umawiać nie znając tego forum, później w żart próbował obrócić jak zaczęło się robić "poważniej", jak na vikopie.

Tutaj powinniśmy głosować raczej na moderatora który za to wszystko jest odpowiedzialny i przyznać mu nagrodę złotego członka imienia Austina Powersa.
Nie owce są winne temu że pasterz chujowo teren im ogrodził.
 
A karateka? @Siedem go widziałem nie lubi
I patrząc jak raz pierdołe zajebał(że geje się rodzą w wielodzientych rodzinach częściej bo natura już dla starszych wybrałą cel) jest dobrym kandydatem
@Karateka@ debilem nie jest, ma sprany mózg, jakieś lewicowe dziwne poglądy, prawdopodobnie jest ich propagatorem, wydaje się dziecinny umysłowo to jednak za fakt posiadania innych poglądów od ogółu społeczeństwa to nie można go tutaj umieścić.
 
Był jeszcze Rory albo RoryMcDonald, już nie pamiętam, ale ciężko się czytało.
Najlepszy był OverPower z Kanady, który sobie jakieś buty kupił a matce garnki.
Rory kojarzę że to normalny user był.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top