Najlepszy znany Wam kawał

- Panie doktorze, moje życie stało się nudne i monotonne.
- To niech pan sobie znajdzie kochankę.
- Mam już dwie...
- To niech pan powie o nich żonie
 
Przychodzi pacjent do psychiatry.

-Panie doktorze onanizuję się perwersyjnie! Kładę penisa na taborecie i uderzam młotkiem.

- I to się Panu tak podoba?

- Tak. Jak nie trafiam.
 
It is a sunny morning when Brezhnev decides to leave the house in order to go to work. Suddenly, the sun smiles at him and calls out “Good Morning, Comrade Brezhnev!” He is surprised and excitedly tells his comrades about it at work. Of course nobody believes him, and so he decides to prove it to them that evening. He waves at the sun and it calls back: “Leave me alone, you disgusting old fuck!” - “How dare you speak to me like that? Do you even know who I am?!” “Well I am in the West now, I can say whatever I want!”
 
Mąż podejrzewał żonę o zdradę a że musiał wyjechać na miesiąc w delegacje to poprosił sąsiada aby jej pilnował i żeby wyciągał po jednej sztachecie z płotu za każdym razem kiedy zobaczy że ktoś do niej przyszedł.
Wraca po miesiącu i widzi że cały płot stoi nienaruszony. Zadowolony wchodzi do domu a żona do niego: Stary, nie uwierzysz, jak Cię nie było to ktoś trzy razy nam płot rozebrał.

:lol:
 
Impreza, odnaleźli się. Po chwili Natura wygrywa, idą do niego na chatę. Rozpoczyna się akcja, koleś tak wytarmosił dziewczynę, że ta ledwo dycha, ale jej się podobało, wiec po chwili szpece:
- A może by tak jeszcze raz?
- Daj mi się przespać 15 minut i rozpoczynamy od nowa. Ale jak będę spał, to cały czas trzymaj kuśkę.
Dziewczyna trzyma kuśkę, chłopak śpi, mija 15 minut, budzi go. Znowu wióry lecą, dziewczyna na orbicie, ale ciągle jej mało.
- A może by tak jeszcze raz?
A on znowu:
- Daj mi się przespać 15 minut i rozpoczynamy od nowa. Ale jak będę spał, to cały czas trzymaj kuśkę.
No i tak do rana. W końcu umęczona i upocona dziewczyna już nie prosi o więcej, ale pyta:
- Boski jesteś, ale zdradź sekret z tym trzymaniem kuśki podczas twojego snu?
- Znamy się mało, ja wiem czy ty mnie nie okradniesz jak będę spał?
@andrzej_t. - nie chce zaśmiecać wiadomego tematu ;)
 
LdGaY2F.png
 
::really::
Dla dorosłych i dla dzieci i poprawny politycznie. Nie umiera żadne zwierzę tylko facet(biały myśliwy). I nawet jest śmieszny. Czego chcieć więcej?
W artykule wyraźnie napisali że były lepiej oceniane kawały ale ten spodobał się wiekszej ilości ludzi. Przynajmniej nikt nie zakrzywia rzeczywistości w artykule
 
Do pomocy społecznej zgłasza się kobieta w sprawie zasiłku na dzieci. Urzędnik ją wypytuje:
- Ile ma pani dzieci?
- Dziesięcioro.
- Imiona?
- Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan i Brajan.
- Rany! To nie jest bez sensu?
- Wie pan, jakie to wygodne? Wystarczy zawołać: "Brajan, obiad" i wszyscy przybiegają.
- A jak chce pani zawołać konkretnego?
- To wtedy wołam po nazwisku.
 
Do pomocy społecznej zgłasza się kobieta w sprawie zasiłku na dzieci. Urzędnik ją wypytuje:
- Ile ma pani dzieci?
- Dziesięcioro.
- Imiona?
- Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan, Brajan i Brajan.
- Rany! To nie jest bez sensu?
- Wie pan, jakie to wygodne? Wystarczy zawołać: "Brajan, obiad" i wszyscy przybiegają.
- A jak chce pani zawołać konkretnego?
- To wtedy wołam po nazwisku.
Polka
 
A już poważniej, bo to jedna z diametralnie zmieniający relacje społeczne spraw (bardziej niż mityczna pigułka z lat 60tych),:jeśli państwo zaczyna udawać męża, to są te najśmieszniejsze z konsekwencji...
 
A już poważniej, bo to jedna z diametralnie zmieniający relacje społeczne spraw (bardziej niż mityczna pigułka z lat 60tych),:jeśli państwo zaczyna udawać męża, to są te najśmieszniejsze z konsekwencji...
Płacz, bo wnuków już nie będzie
 
Back
Top