Najbardziej absurdalne zestawienia. Albo coś dla rozluźnienia

Hasbula vs Cejudo
W sumie są podobnego wzrostu, Hasbula buja się z Islamem i Khabibem wiec z pewnością coś umie.

Lil Masti vs Kowalkiewicz ( i tu pisze z pełna powaga ze Masti by to ugrała, poziom Karoliny spadł na samo dno a Masti ma zapasy na bardzo wysokim poziomie)

Soroko vs Ferrari
Kurwa to by były piękne dymy, na Ferrarke są papiery wiec Soroko człowiek git by z nim ładnie jechał.
Soroko ferarka , konfy to zloto
 
Lil Masti vs Kowalkiewicz ( i tu pisze z pełna powaga ze Masti by to ugrała, poziom Karoliny spadł na samo dno a Masti ma zapasy na bardzo wysokim poziomie)
Już pomijam, że do tego nie doszło by nigdy bo Karola ma honor, ale po pierwsze: Karola na roztrenowaniu ma 55-57 kg ponoć, a Aniela zbija do 61. Po drugie: jak można stawiać w jednym rzędzie byłą pretendentkę do pasa mistrzowskiego UFC i laskę która pokonała dziwkę, jakiegoś Śledzia i Brodnicką dotąd (z czego ta ostatnia to antytalent sportowy szczęśliwie kiedyś dopchnięty do pasa w boksie).
Hasbula vs Cejudo
Lepiej nie bo by Heniowi najebał.
 
Już pomijam, że do tego nie doszło by nigdy bo Karola ma honor, ale po pierwsze: Karola na roztrenowaniu ma 55-57 kg ponoć, a Aniela zbija do 61. Po drugie: jak można stawiać w jednym rzędzie byłą pretendentkę do pasa mistrzowskiego UFC i laskę która pokonała dziwkę, jakiegoś Śledzia i Brodnicką dotąd (z czego ta ostatnia to antytalent sportowy szczęśliwie kiedyś dopchnięty do pasa w boksie).

Lepiej nie bo by Heniowi najebał.
I to są właśnie absurdy, lepiej na osobnym wątku niż pod poważniejszymi newsami o MMA
 
Hmm... Teraz ja powiem:
Corey Anderson vs Eddie Alvarez
Kleber Koike Erbst vs Butterbean
Ciryl Gane vs Dawid Haras (gość ma tragiczny bilans walk 0-20)
Amanda Nunes vs... o cholera, sam nie wiem, bo z nią ostatnio nikt sobie nie może poradzić
Dustin Poirier vs Bartłomiej Kopera
Mateusz Figlak vs Reug Reug
 
Hmm... Teraz ja powiem:
Corey Anderson vs Eddie Alvarez
Kleber Koike Erbst vs Butterbean
Ciryl Gane vs Dawid Haras (gość ma tragiczny bilans walk 0-20)
Amanda Nunes vs... o cholera, sam nie wiem, bo z nią ostatnio nikt sobie nie może poradzić
Dustin Poirier vs Bartłomiej Kopera
Mateusz Figlak vs Reug Reug
Tyś to po bandzie ostro poleciał. Corey vs Alvarez :brainoverload: z resztą wszystkie zestawienia to kosmos
może Małysz vs Pudzianowski :muttley: albo Fransis Ngagu vs Piotr Żyła :mamed:
Tak jak pisałem Amande zobaczylbym z Najmanem. Najman taki fan zestawień kobieta vs chłop to bym widział taką waleczke
Najman by przejebał, bez szans kompletnie. Dobre zestawienie. Nawet ppv bym kupił :śmiech:
 
Amanda vs Pudzian
Amanda vs kasjo w boksie
Amanda vs popek
Amanda vs osmiecimski
W Polsce miała by wielu rywali a nawet nasz ulubiony kwiaciarz flowerman akop vs amanda
 
Tomek Narkun vs
 

Attachments

  • 6EA0B189-2434-4092-B20A-F61DD3044D63.jpeg
    6EA0B189-2434-4092-B20A-F61DD3044D63.jpeg
    25.8 KB · Views: 15
Odpaliłem sobie dziś turniej bez podziału na kategorie w UFC 4 i pomijając, że wygrał go Janek, ale po drodze doszło do 3 świetnych walk które aż tu wymienię:
Werdum vs. Chimaev (Werdum przez KO w trakcie klinczowania)
Usman vs. Borg (zwyrolskie wiem, nigeryjski koszmar przez złamanie nogi rywalowi)
Błachowicz vs. Usman (TKO w dosiadzie pod siatką)
No i bonusowo pomysł który moim zdaniem warto by zrealizował FEN:
Adam Okniński vs. Czarek Oleksiejczuk.
 
Kto według was by wygrał Pudzian vs Jakiś dobry Walter z UFC np Thompson (przy założeniu że gość z półśredniej musi zbijać do 77kg)
Pytam serio bo ciężko mi sobie wyobrazić taką walkę i zastanawiam się czy czołówką 77kg z UFC dala by radę utrzymać walkę w stójce i ubić Pudzillę
 
Kto według was by wygrał Pudzian vs Jakiś dobry Walter z UFC np Thompson (przy założeniu że gość z półśredniej musi zbijać do 77kg)
Pytam serio bo ciężko mi sobie wyobrazić taką walkę i zastanawiam się czy czołówką 77kg z UFC dala by radę utrzymać walkę w stójce i ubić Pudzillę
Pierwsza 10 tego rankingu to bez problemu go robi + inni z dalszej części rankingu, Diaz, Pereira czy nawet Lawler. Pudzian myślę że w Polsce dostałby łomot nawet od zawodników 77 a co dopiero z ufc
 
Kto według was by wygrał Pudzian vs Jakiś dobry Walter z UFC np Thompson (przy założeniu że gość z półśredniej musi zbijać do 77kg)
Pytam serio bo ciężko mi sobie wyobrazić taką walkę i zastanawiam się czy czołówką 77kg z UFC dala by radę utrzymać walkę w stójce i ubić Pudzillę
Pierwsza 10 tego rankingu to bez problemu go robi + inni z dalszej części rankingu, Diaz, Pereira czy nawet Lawler. Pudzian myślę że w Polsce dostałby łomot nawet od zawodników 77 a co dopiero z ufc
Mogliby co najwyżej wypunktować, ale raczej nie skończyliby przed czasem. Takie jest moje zdanie
 
Kto według was by wygrał Pudzian vs Jakiś dobry Walter z UFC np Thompson (przy założeniu że gość z półśredniej musi zbijać do 77kg)
Pytam serio bo ciężko mi sobie wyobrazić taką walkę i zastanawiam się czy czołówką 77kg z UFC dala by radę utrzymać walkę w stójce i ubić Pudzillę
Ostatnio sobie myślałem nad walką Petr Yan vs Pudzian
 
Back
Top