Najbardziej absurdalne zestawienia. Albo coś dla rozluźnienia

Cyklop Schabowy

UFC
Flyweight
Zawodnicy MMA od wielu lat nieustannie toczą między sobą emocjonujące potyczki. Często mówią, z kim najchętniej by się zmierzyli, choć w niektórych przypadkach zdarza się niewypał. Niektóre zrealizowane bądź potencjalne zestawienia są po prostu zbyt absurdalne; albo zbyt duża różnica poziomu sportowego, albo dwóch zawodników skrajnych pod względem medialnym (zawodnik rozpoznawalny na całym świecie walczy z jakimś "no-namem") albo po prostu zbyt duża różnica kilogramów. Oczywiście i tutaj zdarzają się niespodzianki, ale są to raczej wyjątki potwierdzające regułę. Jakie najbardziej absurdalne zestawienia wam przychodzą wam do głowy? Mogą być też takie, które nawet nie pojawiały się w mediach. Zachęcam do podzielenia się waszymi propozycjami albo, jeżeli macie ochotę, możecie dla rozluźnienia pokazać swój kunszt artystyczny.
 
Dla przykładu podam ewentualny powrót Don Kasjo do MMA. Otóż raz stwierdził, że tak by się stało pod jednym warunkiem; zmierzyłby się z Khabibem Nurmagomedovem. Dla mnie to kompletny missmatch, wiadomo że Orzeł z Dagestanu wnet przerobiłby Kasjusza na precla i nawet by się nie spocił
 
Jon Jones vs Tomek Narkun

Dr Fries vs Niganu o pas w debiucie w UFC

Ryju długo nie myślałem ale jak chcesz to ci mogę całą stronę wypisać, weź wszystkich zawodników z KSW i przypisz do nich zawodników z rankingu UFC, w 98% przypadków będzie to absurd, pozdrawiam.

Roman Szymański vs Connor MacGregor

Pisać dalej? :lesnarhappy:
 
Jon Jones vs Tomek Narkun

Dr Fries vs Niganu o pas w debiucie w UFC

Ryju długo nie myślałem ale jak chcesz to ci mogę całą stronę wypisać, weź wszystkich zawodników z KSW i przypisz do nich zawodników z rankingu UFC, w 98% przypadków będzie to absurd, pozdrawiam.

Roman Szymański vs Connor MacGregor

Pisać dalej? :lesnarhappy:
Jednak chciałbym, żeby Inni też się wykazali :roberteyeblinking:
 
20211204_193215.jpg

Mam już gotowy plakat na galę KSW 75 :mamed:
 
Ok. Więc tak:
Stefan Struve vs. Henry Cejudo;
Akop Szostak vs. MiniMajk;
Bombardier vs. Wikłacz (obawiam się, że by wygrał);
Fedor vs. Zuluzinho (chyba by to nawet rewanż był);
Miklasz vs. Błachowicz;
Ngannou vs. Conor;
Oraz pojedynek marzeń każdego kibica w Polsce: Mirosław Okniński vs. Martin Lewandowski.
 
Dla przykładu podam ewentualny powrót Don Kasjo do MMA. Otóż raz stwierdził, że tak by się stało pod jednym warunkiem; zmierzyłby się z Khabibem Nurmagomedovem. Dla mnie to kompletny missmatch, wiadomo że Orzeł z Dagestanu wnet przerobiłby Kasjusza na precla i nawet by się nie spocił
Don kasjo chciał z khabibem w boksie i rękawicach wielkosci pewnie jak z wrzoskiem. Ostatnio w pracy gadalem z ziomkiem o kasjo- mir w boksie, easy money dla Francka ale każdy by zobaczył jak kasjowi łeb odskakuje.
Młody muran - Zadora, gamou fall - kubanczyk, tyburski- Pudzian, arab - mankowski, hassan- akop, polak- soroko, Ferrari- Denis zalecki, Denis górniak- wiewiór, maximus- Najman, kubiszyn- sarara, zadyma gromadzki- stary Muran. Jak chcecie to mogę dać wiecej
 
Don kasjo chciał z khabibem w boksie i rękawicach wielkosci pewnie jak z wrzoskiem. Ostatnio w pracy gadalem z ziomkiem o kasjo- mir w boksie, easy money dla Francka ale każdy by zobaczył jak kasjowi łeb odskakuje.
Młody muran - Zadora, gamou fall - kubanczyk, tyburski- Pudzian, arab - mankowski, hassan- akop, polak- soroko, Ferrari- Denis zalecki, Denis górniak- wiewiór, maximus- Najman, kubiszyn- sarara, zadyma gromadzki- stary Muran. Jak chcecie to mogę dać wiecej
Dziękuję, ale może ktoś inny ma jakieś propozycje? :roberteyeblinking:
 
Swoją drogą to jak długo ten konflikt trwa?
Tak ostrzej to od kiedy Martin założył MMA Polska, ale już wcześniej tam nie było różowo, zaczął się chyba przed rakiem. Tak w ogóle Martin zgadnijcie ile miejsca poświęcił Mirkowi twórcy MMA w Polsce w swojej książce? 0... a Kawulowi z 4 strony, do tego całość wygląda jakby Martin wynalazł MMA.
Tymczasem wpadł mi do głowy pewien pomysł... jest taki polski muzyk o ksywie Dildo Baggins - obejrzałbym jego walkę z Paige van Zant. Pomyślcie jakby sprzedał się w necie pojedynek Dildo vs. PvZ. PPV by wyjebało w kosmos - halo Najman jest sprawa...
 
Hasbula vs Cejudo
W sumie są podobnego wzrostu, Hasbula buja się z Islamem i Khabibem wiec z pewnością coś umie.

Lil Masti vs Kowalkiewicz ( i tu pisze z pełna powaga ze Masti by to ugrała, poziom Karoliny spadł na samo dno a Masti ma zapasy na bardzo wysokim poziomie)

Soroko vs Ferrari
Kurwa to by były piękne dymy, na Ferrarke są papiery wiec Soroko człowiek git by z nim ładnie jechał.
 
Back
Top