Muzyka

Może ktoś będzie w stanie pomóc. Nie potrafię znaleźć co za piosenka leci na początku od 0:00 do 1:00 :
 


A ,i sie przyjemnie słucha nowego Mastodona, który już nie jest metalowym zespołem, ale chuj

@Olos dobrze graja ci twoi, nawet bardzo dobrze wydali już coś?
 
Last edited:
http://ehnahremetal.bandcamp.com
Do czasu nagrania kolejnego zespołu chłopaki udostępniają WSZYSTKIE swoje materiały w dowolnym formacie do pobrania. BARDZO warta, kapitalna i niesamowicie inteligentna rzecz z gruntu kombinowanego napierniczu, defy, drony, dżezy, dumy, dziwna awangarda, piłująca wiolonczela, @DickNiaz PRZYZYWAM CIĘ
 
JESTĘ

ale nie podoba mi się. Odsłuchałem pierwszy utwór, końcówka fajna (z intronaut mi się kojarzy), ale pierwsze 10 min to chujowe plumkanie : /

Ja się jaram tym o to gównem:



Teledysk roku, album tygodnia.
 

uwielbiam wokalistkę, ona z resztą była na dodatek wiolonczela chyba : ) eh te wiolonczelistki : ) takie Thorgalowe klimaty
 
te buzu squat to zawsze mi się kojarzy z tym: )


Body Count na propsie, dobre niggery, podobno koncert ma być niebawem u nas.

jedno z lepszych logo jakie widziałem :
Quo-Vadis-Logo.jpg

i jakże aktualny utwór, na żywo skaja i chłopaki sieją dobry rozpierdol energetyczny : )
 


Natrafiłem na ten track podczas oglądania jednego z odcinków Sonsów (tylko nie spoilerować bo nadal nie widziałem ostatniego sezonu!!!) Spodobało mi się, wyszukałem więcej i tak odkryłem jej debiutancki album "I Predict a Graceful Expulsion" który mogę wam polecić z czystym serduszkiem. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że nie wszystkim się spodoba.

PS: Właśnie zauważyłem, że nagrała drugi krążek: "Neuroplasticity" Trzeba będzie obadać.

Więcej tracków z debiutu:




 
słuchałeś nowej płyty BC ? według mnie to najlepszy album tego roku;)


nie,nie slyszalem,tak szczerze mowiac/piszac to myslalem,ze oni juz zawiesili swoja dzialalnosc
Ogolnie uwazam Ice-T za kozaka,(gimby nie znajo)prekursora Hip Hopu,sluchalem jego kawalkow jak bylem naprawde mlodym srajtkiem i uwazam go za kolejnego"lirycznego terroryste". Wiekszosc jego kawalkow jest "o czyms"/niesie jakies przeslanie. Mimo,ze jak pewnie wiecz BC to nie jest zaden HH bardzo lubie ich tworczosc,z reszta slucham "kazdej"muzyki.W kazdym rodzaju muzycznym zawsze mi sie cos spodoba(nawet Disco-Polo mozna na beke czasem posluchac ;) )
 
Last edited by a moderator:
jedno z lepszych logo jakie widziałem :
Quo-Vadis-Logo.jpg

i jakże aktualny utwór, na żywo skaja i chłopaki sieją dobry rozpierdol energetyczny : )


Mam wszystkie płyty, kozak w chuj:) No - nie mam tej ostatniej epki, ale wydania cyfrowe mnie zbytnio nie jarają.
 
Back
Top