Muzyka

głupio zabrzmi, ale na tę chwile - za słabe :D zresztą, mam w kolekcji i osłuchało mi się :D
 
Nic ciekawego z tej współpracy Tarji z WT nie wyniknęło moim zdaniem. Większej bomby sie spodziewałem
 
Yagiel - Circle of Dead Children, Rotten Sound, a tak właściwie jak jesteśmy przy agresji to Discharge czy ogólnie wszelakie hc punki czy crusty też srogo potrafią dać po głowie.
 
nie słabe, kocham Sweet Noise, mój nr 1 :) ale ich słucham praktycznie codziennie hehe :)



Wyszło tak, że załączyłem sobie Szada :) I to już chyba drugi rok z rzędu gdzie hiphopowa płyta zamiata mną najbardziej
 
Dzisiaj premiera nowej płyty Braci Figo Fagot "Eleganckie Chłopaki"!! Już śmiga na całą chatę u mnie, dobra jest!!!!
 
Tylko dla fanów słowiańskiego folk metalu



Wokalistka to przyszła żona mojego przyjaciela (długowsłowy blondyn) a topielica co pokazuje cycki, to moja wieloletnia koleżanka, więc postanowiłem ich tu zapodać :)
 
W zasadzie przy obecnych rotacjach i Katach - niekatach to śmiało można stosować żart :



X lat temu Kat to był inny Kat
 
Przedpremierowy odsłuch noej płyty Jamala na Deezer :-) . Ktoś już słuchał? Jakieś opinie?
 
Back
Top